Paranormal (Egypt)
Egypt Egypt
50 minut

Žánry

:
Drama, Fantasy, Horor, Adaptace knižní

Obsah

:
Příběh je umístěn do časoprostoru 60. let 20. století. Hlavním hrdinou je Dr. Refaat Ismail, hermatolog, který se zabývá řadou nadpřirozených událostí. (Kuroni)

Režie

:
Majid Al Ansari Amr Salama

Scénář

:
Ahmed Khaled Tawfik Mahmoud Ezzat Dina Maher Amr Salama

Herci

:
Ahmed Amin Reem Abd El Kader Samma Ibrahim Razane Jammal Aya Samaha ...
  • Související
  • DVD a Blu-ray
  • Soundtrack
  • Knihy
Jste na stránce seriálu Paranormal. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou seriály hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily seriálů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o seriálu Paranormal myslíte! K 1. prosinci 2022 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 28226 uživatelů. Děkujeme!

Recenze Paranormal


Napište komentář

?%
0
0
Host

Recenze

70%
"Dá se ve zkratce říct, že si budete v Paranormal užívat mýtických jižanských monster, exotické atmosféry, poměrně povedených hereckých výkonů, ale příběh vás zrovna ničím dvakrát ze židle nezvedne. Dala by se zde také položit otázka žánrového zasazení „horor“? Za mě je to seriál sice mysteriózní a s dramatickými prvky, ale hororový nikoliv. Soundtrack se sice občas snaží navodit strašidelnou atmosféru, ale husí kůže vám jen tak z něčeho nenaběhne." ...více

Hodnocení a recenze Paranormal

68 70 ?
jak hlasovat?
  • Jarusu 65%
  • Kuroni 70%
všechna hodnocení (2)