USA USA
110 minut

Žánry

:
Drama

Obsah

:
Po dvanácti letech ve vězení se Eddie Palmer, bývalá středoškolská fotbalová hvězda, vrací domů a chce opět začít žít. Zanedlouho překvapivě naváže pouto více »« méně

Režie

:
Fisher Stevens

Scénář

:
Cheryl Guerriero

Herci

:
Juno Temple June Squibb Justin Timberlake Dean Winters Alisha Wainwright ...
Jste na stránce filmu Palmer. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou filmy hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily filmů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o filmu Palmer myslíte! K 27. únoru 2021 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 27513 uživatelů. Děkujeme!

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 65%
  0
  0
  23. 2. 2021
  Brenan88 (42985 bodů)

  Palmer nabízí v Hollywoodu vděčné téma o tom jak si k sobě najdou cestu dvě zcela odlišné osobnosti (obvykle dospělí a dítě). Tentokrát je to příběh o čerstvé propuštěném Palmerovi, který hledá své místo v zemi a o trans dítěti, které má matku feťačku. Pro srdcervoucí příběh je tak vše optimálně nachystané avšak Palmer se snaží nabídnout víc než jen příběh sociální drama o přátelství, ale i to, že být "jiný" je vlastně úplně normální. Co se herců týče tak Justin hraje velmi dobře až mne to samotného překvapilo. Juno Temple roli feťačky zvládla taktéž na výbornou. No a pak je tu Ryder Allen, který v sedmi letech předvedl naprosto neuvěřitelný herecký výkon. Tenhle klučina toho může v budoucnu ještě hodně předvést. Právě tihle tři patří k nejvýraznějším prvkům celého filmu.

68 60 ?
jak hlasovat?
 • Brenan88 65%
 • Riverdon 75%
 • puposlav 70%
 • lamps 60%
všechna hodnocení (4)