USA USA

Žánry

:
Krimi, Thriller

Obsah

:
V novince Out of Death je v centru příběhu mladá žena, která se vydá na tůru. Po cestě se nechtěně stane svědkem toho, jak místní policisté spáchají zločin více »« méně

Režie

:
Mike Burns

Scénář

:
Bill Lawrence

Herci

:
Bruce Willis Jaime King Lauryn Kent Kelly Greyson Tyler J. Olson ...
 • Související
 • DVD a Blu-ray
 • Soundtrack
 • Knihy
Jste na stránce filmu Out of Death. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou filmy hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily filmů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o filmu Out of Death myslíte! K 30. listopadu 2022 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 28226 uživatelů. Děkujeme!

Recenze Out of Death


Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 5%
  0
  0
  12. 7. 2021
  Brenan88 (46207 bodů)

  Out Of Death se s jistotou řadí mezi nejhorší filmy Bruce Willise a vlastně mezi nejhorší filmy celkově. Něco tak špatného se jen tak nevidí. Ani nevím kde začít, protože tady je špatně fakt úplně vše. Kamera a vlastně celá vizuální stránka je odporná. Proč někdo zvolil ten odpudivý filtr do teď nechápu. Scénář se psal asi za pochodu, nebo možná vlastně ani neexistoval. No a herecké výkony jsou kapitola sama o sobě. Všichni a tím myslím úplně všichni (ano i Bruce) hrají jakoby stáli poprvé před kamerou. No a před ní se asi objevili čirou náhodou. Repliky působí trapně a hloupě. Akce je hrozná a choreografie soubojů působí úplně směšně. Chápu, že už to Bruce asi neřeší, ale já bych nechtěl, aby si mě fanoušci pamatovali takhle. Tohle je dno.

 • 0%
  0
  0
  14. 7. 2021
  Tom Hardy (5256 bodů)

  Jeden si říká, že už není kam klesat, a každé nové céčko s Willisem překvapí tím, že pomyslné dno je ještě hodně daleko. Pro mě osobně už se z toho stal takový zajímavý vnitřní experiment, kam tohle až může zajít. Out of Death je to nejhorší, co Willis natočil. A vtipné na téhle opakované situaci je, že důvody jsou opět trochu jiné. Out of Death už totiž ani nevypadá jako skutečný film, ale spíš coby práce nadšeného studenta, jemuž se náhodou povedlo ulovit do obsazení dvě větší jména. Celé je to až komicky snaživé, od rádoby stylizovaných záběrů a dialogů, přes jednotlivě uvedené kapitoly (to tam vážně je), až po digitální déšť (něco takového animovat je ryzí sadomasochismus). A do toho tradiční hra "poznej doubla", kdy Willis už tak sešel, že i největší divák-amatér zezadu pozná jeho náhradníka. Takže zase o něco hůř. Hořím zvědavostí, co přijde příště.

Hodnocení a recenze Out of Death

8 ? ?
jak hlasovat?
 • Tom Hardy 0%
 • Brenan88 5%
 • Vojtas87 20%
všechna hodnocení (3)