Fast & Furious: Spy Racers (USA)
USA USA
30 minut

Žánry

:
Akční, Animovaný, Krimi

Obsah

:
Když se skupina teenagerů přidá k elitní závodní lize ovládané zločinnou organizací usilující o světovou nadvládu, není o dobrodružství nouze. (Netflix Cz)

Režie

:
Eugene Lee

Scénář

:
Mitch Iverson

Herci

:
Tyler Posey Camille Ramsey Luke Youngblood Charlet Chung Jorge Diaz ...
Distributor: Netflix
 • Související
 • DVD a Blu-ray
 • Soundtrack
 • Knihy
Jste na stránce seriálu Rychle a zběsile: Závodníci v utajení. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou seriály hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily seriálů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o seriálu Rychle a zběsile: Závodníci v utajení myslíte! K 9. dubnu 2021 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 27597 uživatelů. Děkujeme!

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 70%
  0
  0
  4. 1. 2020
  martin-mickey-stusak (22888 bodů)

  Důvod vzniku animované série z oblasti filmového vesmíru 'Fast & Furious' je na diskuzi. Zpřístupnit filmový fenomén mladším divákům a nebo mladší diváky na filmový fenomén připravit? Buď jak buď, každopádně je dílo dokonáno a veze se na zcela stejné koleji. Jen dospělé protagonisty vystřídali puberťáci. Co epizoda, to nějaký odkaz na filmovou předlohu, což právě ti mladší diváci asi těžko ocení. Na druhou stranu se jim ale zase skromně ukáže, co dané filmy obsahují. Inteligentní postavy, přemíra nabubřelé akce, naprostá ignorace fyzikálních zákonů a hlavně spousta krásných natuněných aut. Ano, i děti jsou bývají posedlé přehlídkami týkající se automobilů a vozidel, takže nemůže být překvapením, že tvůrci tímto cílí přímo na ně. Vše patřičné v rámci ucelené popcornové akční zábavy je potvrzené. Potenciál série rozhodně má a určitě by nebylo na škodu pokračovat. Obrázky jsou pěkné a dostačující, ale ta animace by opravdu potřebovala zlepšit.

70 ? ?
jak hlasovat?
 • martin-mickey-stusak 70%
všechna hodnocení (1)