Nenávist

50%
Nenávist

Producent Sam Raimi nám přináší nový pohled na klasický horor.

V režii Nicolase Pescea hrají v NENÁVISTI Andrea Riseboroughová, Demián Bichir, John Cho, Betty Gilpinová, Lin Shayeová a Jacki Weaverová. Scénář napsal Nicolas Pesce. Autory námětu jsou Nicolas Pesce a Jeff Buhler, NENÁVIST vychází z filmu “Ju-On: The Grudge”, který napsal a režíroval Takashi Shimizu. Producenty NENÁVISTI jsou Sam Raimi, Rob Tapert a Taka Ichise, výkonnými producenty jsou Nathan Kahane, Erin Westermanová, Brady Fujikawa, Andrew Pfeffer, Roy Lee, Doug Davison, John Powers Middleton a Schuyler Weiss. (Falcon)
Recenze: Nenávist

Kinobox.cz
40%

Nová Nenávist určitě nepatří k nejhorším, které znám, ale k nejlepším v žádném případě také ne. Je to přesně takový ten spotřební, jednorázový (pod)průměr, jichž vznikne každý rok minimálně tucet.


Brenan88
Brenan88
47 089 bodů
2.5
Nenávist pro rok 2020 je naprosto zbytečným filmem a prozatím nejhorším hororem letošního roku. V dnešní se od hororových filmů očekává přece jen trochu víc než laciné lekačky,které navíc nejsou dostatečně děsivé a hektolitry krve,které jen podtrhují neschopnost režiséra vybudovat napětí bez těchto dvou věcí. Naprostá ztráta času.
blackkocour
blackkocour
3 745 bodů
8
Občas se stane, že si z Číny odnesete něco jiného, krom samotné korony.. třeba takovou Nenavi-St, vaši čínskou tchýni, když jste si brali vietnamskou imigrantku jménem Yoko Poko Moko či Pako? No jedno vím jasně, že je strašná piko. Ja se tak dívám na místní asijský rádoby kritiky (píčumily), hodně lidem se tenhle desátý remake hnusné a bíle odrůdy Samary, nikomu nelíbil a dáváte tomu hned odpadní smetí, a zařazujete to hned do nejhorších filmů za tento rok. Naserte si! Konečně jsem za ten měsíc našel zajimavý hororůrek, a nemusel si hned vypíchat svoje tři oči a tři bradavky. Na duchařiny dvakrát nejsem, a nic kromě hrachové kaše, po které mám taky pár duchů v domě, mě tenhle subli-žánr sere do morků kostí. Koho zajímají kritici ze zámoří? Oni dají samé intelechtuální sračce aspoň 100%, ještě s bůhvíjakou chválou, a přitom nejde o žádný zázrak z hoven. Z temnýho a strašidelnýho bubáka Sakura-Mochito-Takidže-Kamikadze, jsem si hodně nakládal do slipů, a naklepával řízky od stehen. Aspoň každý horor musí obsahovat nějakou nadsázku a pičoidních klišé, ale tady se na to sralo, protože všichni věděli, že s filmu zbydou jen negativní recenze, takže se úplně sralo na nějaký vážný tón. Černý Teletubbies mě budou strašit ještě hodně dlouho na hajzlu, a budu se bát koupat ve vaně..
ondrej-sladky
258 bodů
7
Nový rok je tu a kupa nových filmů s ním. Mezi prvni patří horor The Grudge. Je to další z těch hororů, který je plný lekaček a někdy trochu hloupého chování postav. Na filmu se mi hodně líbil styl vyprávění, který nebyl moc matoucí a pomalu odhaloval osudy postav. Bohužel kvůli tomu nevyzbyl moc čas na hlavní hrdinku a vztah s jejím synem, ale to mi moc nevadilo. Myslím si tedy, že se jedná o další hodně lekací horor, který v kině úplně vidět nemusíte, ale pokud se chcete bát, klidně si ho večer pusťte.


Dodatečné informace

Původní název:
The Grudge (více)
  • USA Nenávist
  • USA The Grudge
  • USA Grudge
  • USA La maldición
  • USA Nenávisť
  • USA Smrtící nenávist
Premiéra v ČR:
2. 1. 2020
Distributor:
Falcon
Země původu:
USA
Rozpočet:
10 mil. USD
Tržby:
42,8 mil. USD (celosvětově)
Čeština:
Nenávist je dostupný s českými titulky a českým dabingem
Ocenění:
Žádná ocenění

Powered byJustWatch