Feng shen bang (mezinárodní název)
« další názvy »
Hong Kong Hong Kong
Čína Čína
109 minut

Žánry

:
Akční, Fantasy

Obsah

:
Na základě čínského románu ze 16. století Feng Shen Yan Yi (The Investiture of the Gods) vypráví příběh o tom, jak se král Zhou z Shang stává tyranem kvůli více »« méně

Režie

:
Koan Hui

Herci

:
Jet Li Bingbing Fan Zhang Wen Xiaoming Huang Louis Koo ...

Podívej se na League of Gods online!

 • Související
 • DVD a Blu-ray
 • Soundtrack
 • Knihy
Jste na stránce filmu League of Gods. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou filmy hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily filmů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o filmu League of Gods myslíte! K 2. prosinci 2021 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 27815 uživatelů. Děkujeme!

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 100%
  0
  0
  20. 10. 2019
  martin-mickey-stusak (24171 bodů)

  Pro Evropany těžkopádná asijská fantasy natočená podle čínského románu ze 16. století Feng Shen Yan Yi (The Investiture of the Gods), kterou pochopí jen Asiaté. Rychlé tempo vyprávění, přeplácanost děje a neobvykle markantní vizuální stránka prostě u nás nikoho neosloví. To je jako s humorem. Ten současný český také leckde nechápou, ale my to div nepovažujeme za vrchol zábavy. V Hongkongu takovéto fantasy snímky točí už několik desítek let a dříve si vystačili s technickými triky a efekty. Nyní si už jako každý jiný taktéž vypomáhají CGI a je vidět, že si na tom dali setsakramentsky záležet. Tento velkolepý subžánr je dle tradic a legend asijské provincie, který neznáme a tak ho nemáme šanci pochopit. Dějově bohatý scénář, ohromná výprava, nádherné kostýmy, dobře využité CGI. Tady se na snímku nešetřilo. Pro nás slátanina, ale jinak povedený film, jaký z Hollywoodu, alespoň po vizuální stránce, můžeme těžko očekávat.

73 ? ?
jak hlasovat?
 • jarv 45%
 • martin-mickey-stusak 100%
všechna hodnocení (2)