Shaun the Sheep Movie: Farmageddon (Velká Británie)
« další názvy »
USA USA
Velká Británie Velká Británie
Francie Francie
86 minut

Žánry

:
Animovaný, Komedie, Anime, Dětský
Motto: Blízká setkání ovčího druhu

Obsah

:
Blízké setkání třetího druhu s nejoblíbenějším ovčím stádem v Shaunově zbrusu novém filmovém dobrodružství. Podivná světla nad klidným městečkem Mossingham více »« méně

Režie

:
Will Becher Richard Phelan

Scénář

:
Mark Burton (II) Jon Brown Richard Goleszowski Nick Park

Herci

:
Justin Fletcher John Sparkes Kate Harbour David Holt Richard Webber ...
Premiéra: 3. 10. 2019
Distributor: Bohemia MP
Jste na stránce filmu Ovečka Shaun ve filmu: Farmageddon. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou filmy hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily filmů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o filmu Ovečka Shaun ve filmu: Farmageddon myslíte! K 22. březnu 2023 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 28343 uživatelů. Děkujeme!

Recenze Ovečka Shaun ve filmu: Farmageddon


Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 60%
  0
  0
  19. 12. 2019
  Brenan88 (46332 bodů)

  Pro mne zatím nejslabší dobrodružství,které se točí kolem roztomilé ovečky Shaun. Animace mne stále baví,ale to je tak jediné v tomto případě. Snad poprvé se stalo,že jsem kontroloval čas a čekal na konec. Bylo zde pár úsměvných míst a zajímavých nápadu,ale na celkovou délku mi to přišlo málo.

 • 65%
  0
  0
  15. 1. 2023
  Pete69 (23390 bodů)

  Ovečka Shaun je hlavně pro děti a vše včetně barevného mimozemšťana to potvrzuje. Pro děti jistě skvělá podívaná, pro dospělé se ale také najde pár legračních scén. Místo slov se dočkáme pouze "pazvuků", což přidává na originalitě. Jedinečná je též animace.. Za mě je to srovnatelné s prvním dílem.

 • 75%
  0
  0
  13. 2. 2020
  lamps (14933 bodů)

  V rámci situačních gagů určitě slabší než předchůdce, ale hračičkové od Aardmanu zase trumfují tou bezbřehou radostí, s jakou tenhle modelínový fikční svět formují a s jakou divákům všech možných věkových kategorií předkládají další příběh. Každá scéna má nějakým způsobem vliv na budoucí zvrat či vtípek, které někdy přichází s opravdu velkou prodlevou (možná až na demolici obchoďáku, kdy jsem vypínal pozornost), a v ohromném tempu zvládají tvůrci sledovat hned tři skupinky postav, jejichž linie se nápaditě prolínají do tradičně akčního závěru (byť tentokrát není tak originální a dramatický jako minule). A co opět funguje naprosto dokonale a nerušivě, je šroubování všemožných kinematografických i jinak kulturně zaměřených odkazů do přímočarého děje - hned v prvních pěti minutách jsem si všiml minimálně pěti, které chytře předznamenávaly či doplňovaly odbočení ke sci-fi (např. autodílna H.G.Wellse coby autora Války světů mě okamžitě naladila na tu správnou notu). Nedá se svítit, na další celovečerní eskapády téhle sympatické party se budu zase těšit.

 • 55%
  0
  0
  12. 11. 2019
  Morra (235 bodů)

  Hodně jsem se na film těšil, ale nakonec přišlo spíše zklamání. Možná jsem očekával moc, ale Phelan nakonec nedokázal dodat co sliboval. Tento díl, tak ocení převážně ti úplně nejmladší, kterým ke štěstí stačí velmi málo. Animace jako vždy parádní, o tom jako jediném nemůže být řeč.

Hodnocení a recenze Ovečka Shaun ve filmu: Farmageddon

68 77 ?
jak hlasovat?
 • Pete69 65%
 • Reacherjack2016 70%
 • lekorka 90%
 • dav.bal 75%
 • mims 80%
 • Vojtas87 60%
 • Riverdon 90%
 • lamps 75%
 • Brenan88 60%
 • lukasopicasso 50%
všechna hodnocení (22)