What Men Want (mezinárodní název)
« další názvy »
USA USA
117 minut

Žánry

:
Fantasy, Komedie, Romantický

Obsah

:
Ali Davisová (Taraji P. Henson) se snaží prosadit v mužském světě byznysu a i když má veškeré předpoklady, nedaří se jí. Jednoho dne dostane ránu do hlavy více »« méně

Režie

:
Adam Shankman

Scénář

:
Tina Gordon Chism Alex Gregory Peter Huyck Chris Spain Jon Zack

Herci

:
Wendi McLendon-Covey Max Greenfield Taraji P. Henson Pete Davidson Aldis Hodge ...
Jste na stránce filmu Po čem muži touží. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou filmy hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily filmů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o filmu Po čem muži touží myslíte! K 4. prosinci 2020 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 27301 uživatelů. Děkujeme!

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 50%
  0
  0
  26. 5. 2019
  martin-mickey-stusak (21941 bodů)

  Moralizační agitka v takovém stavu, že by i komunističtí budovatelé v 50. letech zbledli závistí. Ano, snímek skutečně vypadá jak na politickou objednávku. Nic proti námětu, boj o postavení žen ve společnosti se ničím od ničeho nevymaňuje, ale takto ztvárněné je rozhodně na diskuzi. Genderová rovnoprávnost z příběhu doslova září a to nejen v rámci žen. O gayích se tu také hovoří více, než je jinak zdrávo. A muži? Tak ti to tady charakterově pěkně schytali. Komedie je plná taškařic a úsměvných gagů, ale nic naplat, plně to pobaví snad jen feministky. Jinak se jedná o herecký koncert Taraji Pendy Henson, která se tu ve své roli pěkně vyřádila a je to právě ona, kdo je centrem všech šíleností a zábavy. Nic proti ní. Odehrála jen svou roli a to s plnou vervou sobě vlastní. Snímek je tedy svěže bláznivý, typicky žensky uječený a námětově zásadní už ve svých kramflecích. A o čem že to vlastně je? Ali Davisová se snaží prosadit v byznysu, kde jsou zarytě úspěšní jen muži, a nejde jí to. Jednou v nějakém klubu se odváže tak, že se pořádně praští do hlavy a jediný následek to má, že slyší myšlenky mužů. Pozor, žen ne. Pouze mužů. Otázka za jednu korunu. Začne toho využívat ke prospěchu svému?

58 ? ?
jak hlasovat?
 • dav.bal 65%
 • anonnym 60%
 • martin-mickey-stusak 50%
všechna hodnocení (3)