Monster Hunter (Velká Británie)
« další názvy »
USA USA
Německo Německo

Žánry

:
Akční, Dobrodružný, Fantasy, Videohra

Obsah

:
Za naším světem existuje jiný svět: svět nebezpečných a mocných netvorů, kteří své území ovládají se smrtící zuřivostí. Když je poručice Artemisová (Milla více »« méně

Režie

:
Paul W.S. Anderson

Scénář

:
Paul W.S. Anderson Kaname Fujioka

Herci

:
Milla Jovovich Tony Jaa Ron Perlman T.I. Diego Boneta ...
Distributor: Falcon
Jste na stránce filmu Monster Hunter. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou filmy hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily filmů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o filmu Monster Hunter myslíte! K 27. září 2022 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 28161 uživatelů. Děkujeme!

Recenze Monster Hunter


Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 40%
  0
  0
  26. 1. 2021
  Brenan88 (45817 bodů)

  Po dlouhé době přichází čistokrevná popcornovka u které je zakázané myslet. Kdyby jste snad jen na chvíli zauvažovali nad tím co se před vámi děje ,tak by vám z toho explodoval mozek. Tolik věci je tu postavených na hlavu až jsem se divil ,že si toho nikdo nevšiml , nebo s tím někdo něco neudělal. Teď ukazuji prstem na tebe Andersone. Pokud se přes tohle všechno dostanete ,tak vás čeká celkem slušná akce s nepříliš zajímavými monstry. Myslím ,že zde se hodilo použít vícero fantazie. Milla to v sobě furt má a v akčních scénách je jako ryba ve vodě. Tony Jaa ji slušně sekunduje. Nejvíc mne však rozsekal Ron Perlman. Při pohledu na jeho blond hřívu jsem šel do kolen. Co se týče té kočky ,tak to bych raději nechal bez komentáře. Monster Hunter mají být snímkem u kterého se máte hlavně bavit , bohužel se zrovna tohle Andersonovi nepodařilo splnit. Ve výsledku se jedná o průměrnou záležitost ,která má očividně plány na pokračování ,ale jen těžko toho dosáhne.

 • 55%
  0
  0
  14. 10. 2021
  Pete69 (21186 bodů)

  Celkem slibný začátek, divil jsem se, že má film průměrné hodnocení 38%, jenže postupně to přicházelo.. prapodivný děj, více a více monster, lidí zmatku a nesourodost. Je to jen prapodivné řežba vizuálně však celkem povedená. Milly Jovovich mi bylo chvílemi jako herečky líto, zejména když se objevil kocour :-) ..katastrofa... Jinak ale celkem stravitelná "bezmozková" jízda..

 • 30%
  0
  0
  16. 2. 2021
  Tom Hardy (5255 bodů)

  Film zvrtaný skoro na všech frontách. Nelze tomu upřít produkční péči, protože monstra jsou fajn a celkově vizuál nesmrdí laciností. Ale ten zbytek. Příběh na půl strany, kde se hlavní hrdinové dávají dohromady tak toporně, že kdyby v určité chvíli jeden před druhým začal stepovat a proto by se stali bff, nikoho by to nepřekvapilo (rozhodně ne víc, než co Anderson jako scenárista ve filmu předvádí). Postav málo a i tak je vůbec nepoznáme, nechápeme, nepůsobí lidsky. Snaha nahradit charakterizaci ikonickými postoji zase padá s Andersonovou neschopností nějak smysluplně vyprávět příběh, ať už dějem nebo obrazem. Je to docela rychlé, ale bez spádu a v rámci dynamiky skoro atakující záporné hodnoty. Drak trhající letadlu křídla, to jediné mi utkvělo v paměti. Zbytek je jakousi snahou o navázání na jednoduchost Mortal Kombat, tehdy se ale ještě Anderson netopil v mizerných zpomalovačkách a jeho filmy nestříhal Doobie White, který nemá ani základní cit pro nějaké tempo. Milla na to pořád ještě má, ale ať to příště není v rodině. Spolupráce s manželem jí už evidentně nesvědčí.

 • 30%
  0
  0
  20. 2. 2021
  Martrix (2568 bodů)

  Narozdíl od jiných, já Paul W.S. Andersona za schopného režiséra nepovažuji. Že kdysi udělal Horozont událostí? No a co, já zase kdysi uběhl patnáctistovku za čtyři minuty. Posledních deset let dělá načančaná béčka a přesně tam patří i Monster Hunter. Někdo namítne, že je to podle videohry, že nikdo nemohl čekat shakespearovský scénář. No, ale ono to jde i s jednoduchým scénářem, viz třeba David Twohy a jeho Černočerná tma, nebo klidně i poslední Riddick. To byly ve srovnání s Monster Hunters, promyšlené a atmosferické pecky. Tento film totiž žádný scénář nemá. Jsou to jen storyboardy naskládané za sebe. Andersonovi se navíc podařilo na stará kolena zesměšnit Ron Perlmana, který má sice ve své filmografii i mnohem horší kousky, ale 100% v žádném z nich nevypadal tak trapně. Jožin z bažin hadra. U mě má pan Anderson vrub ještě za Vetřelec vs Predátor, takže nebýt Milky Jovovičové a zdařilých monster, asi bych byl v hodnocení nekompromisní. Ale co, nic dobrého jsem od něj nečekal...a nic dobrého jsem ani nedostal, takže proč si otloukat prsty dlouhou kritikou.

 • 70%
  0
  0
  21. 8. 2022
  naineko (651 bodů)

  Blbinka. Neurazilo. Hru jsem nehrál.

Hodnocení a recenze Monster Hunter

41 38 ?
jak hlasovat?
 • naineko 70%
 • jirik-smerda 35%
 • Vojtas87 40%
 • Pete69 55%
 • Reacherjack2016 50%
 • pavel paleček 35%
 • jarv 40%
 • Riverdon 50%
 • Mikik4444 65%
 • VasaFlasa 10%
všechna hodnocení (15)

V TV