Láska v malé Itálii

58%
Láska v malé Itálii

Jako děti byli krásná Nikki a fešák Leo kamarádi na život a na smrt, stejně jako jejich otcové, kteří spolu pekli pizzu ve vyhlášené newyorské pizzerii. Pak se ale rodiny do krve rozhádaly, a když se mezi novodobými Romeem a Julií začne navzdory okolnostem rodit láska, musí čelit vzájemné nenávisti svých rodičů. (Prima MAX)
Brenan88
Brenan88
47 089 bodů
4
Klasická romantická komedie o dvou rozkmotřených rodinách,kterých bylo za poslední léta natočených plno. Little Italy tak recykluje jedno klišé za druhým a tváří se u toho naprosto vážně. Aspoň ta tématika pizzy dělala snímek trochu zajímavějším než ve skutečnosti byl. Emma Roberst byla fajn,ale Hayden je neskutečné dřevo. Na jedno shlédnutí ok,ale znovu raději ne.
blazma
blazma
4 928 bodů
6
Film, o kterém si hned řeknete a tak nějak tušíte, že bude zábavný, budete se u něj bavit, ale zároveň vás ze židle nevytrhne. takový ten dokonalý průměr. zasazené do příběhu o vaření, především pizzy, ale dívka chtěla něco víc. Jediná škoda na tomto filmu je, že měla za úkol vytvořit své dokonalé menu do prestižní restaurace a neviděli jsme z toho naprosto nic, ani nešlo vidět že by vůbec něco vymýšlela. Druhá věc která mi nedá spát, bylo že je ta holka pět let aniž by se nejspíš bavila se svým nej kámošem z dětství, ale když se vrátí vypadá to jako kdyby nikdy od sebe neodešli a pořád byli spolu. trošku zvláštní vztah. Jinak v pohodě.

Dodatečné informace

Původní název:
Little Italy (více)
  • USA Láska v malé Itálii
  • USA Little Italy
Země původu:
USA, Kanada
Ocenění:
Žádná ocenění