Boss Level (Česká republika)
USA USA
100 minut

Žánry

:
Akční, Sci-fi, Thriller

Obsah

:
Důstojník speciálních sil v důchodu je v den své smrti uvězněn v nekonečné časové smyčce. V hlavních rolích Frank Grillo, Mel Gibson a Naomi Watts. (SupremeXP)

Režie

:
Joe Carnahan

Scénář

:
Chris Borey Eddie Borey Joe Carnahan

Herci

:
Naomi Watts Annabelle Wallis Mel Gibson Frank Grillo Michelle Yeoh ...
Jste na stránce filmu Boss Level. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou filmy hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily filmů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o filmu Boss Level myslíte! K 19. říjnu 2021 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 27779 uživatelů. Děkujeme!

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 65%
  0
  0
  24. 11. 2020
  Tom Hardy (5182 bodů)

  V rámci zvolených pravidel hodně slušná blbinka, která rozumně vynechává expozici, protože by šlo jen o čekání na Godota a podstatné informace celkem intuitivně dávkuje napříč jednotlivými levely. Carnahan si až na pár momentů hlídá slušné tempo, co mu ale tentokrát lehce ujelo je vizuál. Nevím, jestli neměl tolik peněz, kolik je zvyklý, nebo jen zkrátka chtěl snímek od svých předchozích kousků odlišit, ale vypadá to tak nějak lacině. Být to podpořené stylem snímání jako v Cranku, možná by to prošlo, ale zdejší přístup spíš pokukuje po Scottu Pilgrimovi (a vedle něj vypadá Boss Level jako YouTube video). Ale nápady to má, zábava nechybí, dobré hlášky také ne. Jen ty emoce, tam je Carnahan trochu na štíru. Když má jednoduchý motiv jako přežití (viz Mezi vlky), ještě je docela doma. Ale u rozpadlé rodiny tak trochu ztrácí pevnou půdu pod nohama (a film v tu chvíli dost usíná). Grillo je v hlavní roli výborný a jsem rád, že konečně dostal i trochu stylovou postavu. Obsazení vedlejších rolí nevyužité. Watts, Gibson, Yeoh, Jeong i Wallis nemají co hrát. Když už třískat hvězdy do pidirolí, chápal bych je ve skvadře zabijáků. Takhle se jejich obsazení míjí účinkem. Na druhou stranu i Gibson na druhé straně je hrubě nevyužitý (tu postavu mohl hrát v současném nastavení doslova kdokoli). A konec svým "divák si rozhodne" přístupem vrcholně neuspokojivý. Pobavilo, ale Na hraně zítřka je v pojetí akční časové smyčky kvalitou přeci jen úplně jinde.

 • 65%
  0
  0
  29. 11. 2020
  Martrix (1994 bodů)

  První polovina byla dynamická jízda s podobně zvrhle cool smrádkem, jako třeba nedávné Guns Akimbo. Frank Grillo rozhodně nevypadá na 55 letého chlápka a hlášky trousí se stejnou samozřejmostí, jako Willis, nebo Gibson ve zlatých akčních devadesátkách. Jenže tvůrci nechtěli zůstat jen u cool akční nálože a rozhodli se přimíchat nějaké ty rodinné patálie/Příběh. Není potíž v tom, že by byl důvod toho všeho blbější, než u jiných filmů s časovou smyčkou, ale subjektivně na mě celý film působil delší, než je. Asi v polovině už ty návraty přestaly být cool. Naštěstí zůstala zvědavost, jak nakonec Roy dopadne. Ta trocha patosu mě osobně nijak nevadila. Jen je škoda, že se nepodařilo naroubovat to k té libové akci bez ztráty dynamiky a na úkor přiměřené stopáže. Přesto nejsem stejně jako v případě Guns Akimbo zklamaný. Většinou jsem se bavil.

 • 60%
  0
  0
  25. 6. 2021
  naineko (388 bodů)

  Svým způsobme příjemná blbinka. Neurazí, nenadchne. Film mohl být ucelenější, pokud jde o tempo. Jinak dobré vytěžení stereotypu i jejich odmítání. A na rozdíl od Edge of Tomorrow to uměli zakončit.

74 70 ?
jak hlasovat?
 • naineko 60%
 • Martin Suk 100%
 • janee213 80%
 • jarv 80%
 • lukasopicasso 80%
 • InJo 65%
 • Brenan88 75%
 • Whoossain 75%
 • Martrix 65%
 • homedo 75%
všechna hodnocení (13)