Kill Switch (mezinárodní název)
« další názvy »
Nizozemí Nizozemí
Německo Německo
USA USA
Nizozemí Nizozemí
91 minut

Žánry

:
Akční, Sci-fi, Thriller

Obsah

:
Pilot musí zachránit svou rodinu i celý život poté, co se experiment s nevyčerpatelnou energií ošklivě zvrhne.

Režie

:
Tim Smit Tim Smit

Scénář

:
Charlie Kindinger Omid Nooshin

Herci

:
Dan Stevens Bérénice Marlohe Mike Reus Bas Keijzer Tygo Gernandt ...
 • Související
 • DVD a Blu-ray
 • Soundtrack
 • Knihy
Jste na stránce filmu Kill Switch. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou filmy hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily filmů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o filmu Kill Switch myslíte! K 20. říjnu 2020 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 27066 uživatelů. Děkujeme!

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 100%
  0
  0
  23. 12. 2017
  martin-mickey-stusak (21435 bodů)

  Vědci se pokoušeli o neomezenou energii a jak už to bývá, opět se něco pokazilo. Následky jsou nedozírné a to takové, jaké si nikdo nedokázal ani představit. Režisérský debut neznámého Tima Smita má ohromný potenciál hlavně co se týče vizuální stránky. Aby ne. Tim do této chvíle pracoval jako vizuální režisér, takže zkušeností má více než dost. Rozhodl se natočit něco svého a tak za tímto snímkem nestojí jen jako režisér filmu a zároveň i VFX ale dokonce si to i sám produkoval. Pokud bude takto tvůrčně i nadále pokračovat, určitě se máme na co těšit. Sci-fi příběh je jednoduchý, ale je plný přírodních věd, takže pro mnohé diváky může být hodně těžkopádný. Aby ne, Tim sám přírodní vědy studoval. Vyprávěné je to z pohledu první osoby. Komu se líbil už ´Hardcore Henry´, i zde si užije své. Hlavní dějová linka je však ještě prokládána retrospektivou, která je natočena již běžným způsobem a která určité detaily dovypravuje. Po vizuální stránce je skutečně na co se dívat. I když se sem tam zastřílí a někdo někomu dá pěstí, o akční nářez se v žádném případě nejedná. Není to ani nijak zvlášť hororové. Sci-fi kupodivu evropské, které ukazuje, že to i tady filmový tvůrci umí.

 • 35%
  0
  0
  27. 5. 2017
  filip-miska (3 bodů)

  Další film dělaný z prvního pohledu. Film je zajímavě natočený to je asi jediný důvod proč sem ho dokoukal do konce. Pro mě nudný obsah.

68 ? ?
jak hlasovat?
 • martin-mickey-stusak 100%
 • filip-miska 35%
všechna hodnocení (2)