The Spy Who Dumped Me (USA)
« další názvy »
USA USA
116 minut

Žánry

:
Akční, Komedie
Motto: Prostě na to mají

Obsah

:
Audrey (Mila Kunis) a Morgan (Kate McKinnon) jsou nejlepší přítelkyně, které se nevědomky zapletou do mezinárodního spiknutí poté, kdy jedna z žen zjistí, více »« méně

Režie

:
Susanna Fogel

Scénář

:
Susanna Fogel David Iserson

Herci

:
Justin Theroux Vilma Szécsi Mila Kunis Kate McKinnon Dustin Demri-Burns ...
Premiéra: 16. 8. 2018
Distributor: Vertical Ent.
Přístupnost: MP-12
Jste na stránce filmu Špión, který mi dal kopačky. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou filmy hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily filmů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o filmu Špión, který mi dal kopačky myslíte! K 1. prosinci 2020 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 27297 uživatelů. Děkujeme!

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 75%
  0
  0
  27. 10. 2018
  Brenan88 (41124 bodů)

  Zdejší recenze koukám nejsou nic moc,ale já se teda bavil přímo královsky. To co tyhle dvě děvčata předváděly napříč Evropou se jen tak nevidí. Zápletka je sice okoukaná a závěr nepřekvapí,ale je zde i spousta scén,které si jdou svou vlastní cestou (honička ve Vídni) a v celkovém vyznění,tak musím snímek hodnotit velmi kladně. PS: Navíc mám slabost pro Milu Kunis.

 • 65%
  0
  0
  29. 11. 2019
  Sheldon (15949 bodů)

  Nečekaná sranda. Je to samozřejmě naprostá ptákovina, ale absolutně se netváří, že by byla cokoli jiného. Ve filmu je opravdu hodně povedených vtipů. Mila Kunis je báječná a Kate McKinnon je přesně to, co od ní čekáme, naprosto over the top. Uznávám, že někdo to nemusí, ale dobrá oddechovka.

 • 60%
  0
  0
  29. 4. 2019
  Vurhor (1881 bodů)

  Akční komedie, které předávám čestnou cenu za nejotravnějšího sidekicka za posledních několik let. Zlatej Jar Jar Binks. The Spy Who Dumped Me (neplést si s filmem The Spy Who Shagged Me (Špion, který mě vojel), to je jiná psina), do sebe kombinuje prvky akce, špionáže a komedie, přičemž v jedné z nich docela dost dobře exceluje, zatímco ve zbývajících dvou je na prd. Po stránce komediální je to zoufalství. Přehršle trapných fórů, kterým kraluje zejména nejlepší kámoška hlavní hrdinky, která připomíná extrémně afektovaného studenta činoherního herectví na DAMU. (Jeden z hlavních důvodů, proč si tam nikdy nepodám přihlášku.) Film ale opravdu velice překvapil svými akčními sekvencemi, které jsou popravdě na dost slušné úrovni. Ať už se jednalo o bitky či honičky, člověk má opravdu chvilku pocit, jako by se díval na nějakého Jasona Bourna nebo Mission:Impossoble. Kdyby film tolik netajtrdlíkoval, možná bych přidal i hvězdičku navíc.

 • 70%
  0
  0
  23. 8. 2019
  lukasopicasso (846 bodů)

  Ten film nedává zaboha žádný smysl a má skutečně tolik děr, že mi z toho často šla hlava kolem. Pokud ale vypnete mozek a překousnete divoké kreace Kate McKinnon, tak je to v rámci možností docela fajn zábava, která překvapivě exceluje v nářezových akčních scénách a trochu pokulhává v humoru. Avšak ten je v určitých momentech tak absurdní a mimo, až je vtipný. Mila to má tedy tentokrát za slabší 4*, protože jsem se bavil o poznání více než u tragických Matek na tahu. 7/10

 • 75%
  0
  0
  29. 5. 2019
  sarousek (49 bodů)

  Skvělý, skvělý a ještě jednou skvělý! Bavila jsem se od začátku až do konce. Obě hlavní herečky mám ráda a spolu byly naprosto perfektní. Moc se mi líbilo, že se nenatáčelo jen na jednom místě, hlavně část odehrávající se v Praze mile překvapila.
  Akce, humorné scény i hlášky, trocha romantiky, příjemní herci..já jsem naprosto spokojená. :-)

64 54 ?
jak hlasovat?
 • jarv 30%
 • FilipusMuff 65%
 • Jarusu 65%
 • mims 55%
 • Sheldon 65%
 • lukasopicasso 70%
 • misec 65%
 • hcfort 40%
 • Mikik4444 70%
 • Betynka1 80%
všechna hodnocení (36)