Holmes & Watson

39%
Holmes & Watson

Komediální dobrodružství Sherlocka Holmese.
Recenze: Holmes & Watson

Kinobox.cz
25%

Komedie Holmes & Watson se nicméně mezi ně nezařadí, mimo jiné proto, že dokázala téměř nemožné - obsadila do role Mycrofta nevtipného Hugha Laurieho. Když se i on v podobném filmu ztratí, je jisté, že tuhle bitvu nemohl ustát nikdo.


hanys_
hanys_
18 771 bodů
4
Upřímně jsem to čekal mnohem horší. To ale neznamená, že je to dobrý film. Palec nahoru za ty camea a celkově to silné obsazení, ale těch zívavých vtípků je tady až moc.
blazma
blazma
4 928 bodů
8
Pro mě nejspíš první komedie s tématem Sherlocka Holmese a Watsona. Nevybavuju si totiž, že by jsem něco podobného viděl. Samozřejmě když někde vidím jméno Will Ferrell mám trochu obavy z naprosté hlouposti. Nic méně někdy vás překvapí i to co vyloženě nemáte rádi. Z nějakého mě nepochopitelného důvodu se mi snímek Holmes a Watson opravdu líbil.
VasaFlasa
VasaFlasa
2 827 bodů
4
Další ulítlá komedie napsaná na tělo Willa Ferrella, která výborně zapadá do jeho filmografie. Vyloženě snímek pro jeho skalní fanoušky, kteří si již zvykly na tento styl humoru, který nesedne každému. Je to prostě klasika typu Táta je doma nebo Bratři z donucení, kde se 50letý chlap chová jako 14letý kluk.

Dodatečné informace

Původní název:
Holmes & Watson (více)
  • USA Holmes & Watson
  • USA Holmes and Watson
Premiéra v ČR:
11. 3. 2019
Země původu:
USA
Rozpočet:
42 mil. USD
Tržby:
40,46 mil. USD (celosvětově)
Čeština:
Holmes & Watson je dostupný s českými titulky a českým dabingem
Ocenění:
Žádná ocenění

Podobné


Powered byJustWatch