Final Score (Velká Británie)
Velká Británie Velká Británie
104 minut
Motto: Některé skóre se nikdy nevyrovná.

Obsah

:
Když se Arkadij, bývalý vůdce revoluce v ruské Sukovii, dozví, že se jeho zrádný bratr Dimitrij nachází v ochozech fotbalového stadionu, společně se svými více »« méně

Režie

:
Scott Mann

Scénář

:
Jonathan Frank David T. Lynch Keith Lynch

Herci

:
Dave Bautista Pierce Brosnan Martyn Ford Ray Stevenson Stella Paris ...
Jste na stránce filmu Poslední zúčtování. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou filmy hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily filmů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o filmu Poslední zúčtování myslíte! K 24. listopadu 2020 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 27277 uživatelů. Děkujeme!

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 70%
  1
  0
  23. 11. 2018
  Brenan88 (41085 bodů)

  Čistá devadesátková akční pecka,která po pár minutách šlápne na plyn a drží ho až do samotného konce. Přepálenost hraje prim a tak to mám u takových filmů rád. Navíc mám rád fotbal,takže se mi tvůrci trefili do vkusu rovnou dvakrát. Dave Bautista je sice pořádný řízek,ale hodně průměrný herec. Dost mi svým "výkonem" připomíná The Rocka v začátcích. Každopádně zde to bylo hlavně o akci a tu zvládá dost dobře. No a dialogy s mimikou ať si řeší někdo jiný.

 • 80%
  0
  0
  29. 9. 2018
  martin-mickey-stusak (21863 bodů)

  Jak je tímto snímkem vidět, akční dějová šablona dle filmové pecky ´Smrtonosná past´ je stále ještě v kurzu. Když si to zrekapitulujeme, tak Bruce Willis se coby John McClane teroristům postavil nejdříve v mrakodrapu (1988) a později na letišti (1990). V roce 1992 si něco takového zkusil i Steven Seagal a to snímkem ´Přepadení v Pacifiku´, kde se postavil teroristům jako kuchař a elitní vojenský specialista Casey Rybak na válečné lodi a i u něj se jednalo o naprostý vrchol jeho herecké kariéry. A přišel rok 1995 a snímek ´Náhlá smrt´, kde se pro změnu na hokejovém stadionu vydováděl Jean-Claude Van Damme v roli hasiče pod jménem Darren McCorde. (McClane - McCorde. Náhoda?). To už sice takovou peckou nebylo, ale dejme tomu. Dalo by se pokračovat, ale tady se už zastavme. Snímek ´Final Score´ (Finální skóre) je totiž tomu Van Dammovýmu podobný jako vejce vejci. Jen se hokejový stadion zaměnil za fotbalový, jiná záminka teroristů a hlavní hrdina nejde na stadion se svým synem, jako Van Damme, ale se svou neteří. A onoho hlavního hrdinu si s vervou sobě vlastní tentokrát s chutí zahrál Dave Bautista, jako Michael Knox coby bývalý voják s bojovými dovednostmi. Dějová šablona je tedy ještě jednou naprosto stejná a tím by se dalo skončit. ´Final Score´ vs. ´Sudden Death´ Který je lepší a který horší? Těžko říci. ´Sudden Death´ je snímkem své doby a ´Final Score´ se k tomu jen vrací. Takže se jedná o pouhopouhý filmový styl staré dobré akční práce 90. let, což znamená zcela bez monstrózních CGI efektů, jaké jsou v dnešní době obvyklé. Ne, o špatný akční film se v žádném případě nejedná. Jen připomíná svým vyzněním dávné časy 90. let. A na tom přeci nic špatného není.

 • 55%
  0
  0
  31. 10. 2020
  Pete69 (12432 bodů)

  Čistě průměrný akční film s klasickým dějem několikrát viděným. Spousta klišé a nesmyslů viz rozpaléná fritéza v opuštěné kuchyni.. Pěkné je, že teroristé jsou opravdu nekompromisní a neberou si servítky. Všude obrovské hory chodících svalů, občas slušná akce.. jinak pro mě typické předvídatelné béčko.

61 60 ?
jak hlasovat?
 • Pete69 55%
 • Fanda124 65%
 • Krupe 60%
 • jarv 50%
 • Brenan88 70%
 • Vojtas87 50%
 • martin-mickey-stusak 80%
 • Tom Hardy 60%
všechna hodnocení (8)