Preacher

66%
Preacher

Jesse Custer, kazatel v jednom malém městě v Texasu, je dosti složitý případ. Má ho v moci jakási tajuplná entita, která mu propůjčuje nadpřirozenou sílu. Custer se ve společnosti své bývalé přítelkyně jménem Tulip a Ira Cassidyho vydává na cestu, aby - a to je míněno doslova - nalezl Boha. (AMC)

Brenan88
Brenan88
47 099 bodů
8
S kvalitními seriály se v poslední době roztrhl pytel a já nevím kam dřív skočit. Preachera jsem si však nemohl nechat ujít. Zaujali mne osoby za kamerou i před ní. Navíc samotná předloha je geniální. Seriál tak naplnil všechny mé očekávání,když skloubil všechny potřebné žánry dohromady. Naprostá spokojenost.
SNCIS
SNCIS
6 541 bodů
3
Série 1: Komiks jsem nečetl, seriál jsem viděl. Mohu říct že toto je nejhorší DC seriál co jsem zatím viděl. Nesympatičti herci (Ruth Negga nejvíc nesympatická.), scénář rádoby originálni, ale přitom strašně nudný a přeplácaný. Je tam páté přes deváté - andělé, pistolník z divokého západu, upír, bůh, prdelman atd. - Takovej gulášek. Není tam žádná akce jako třeba v Arrowi nebo Flashovi to jsou top DC seriály. Ubohosti - Konkrétně třeba to když andělé vytahovali z kazatele sílu do plechovky pomocí písničky a neznámého hracího stroje. Nebo ta část s bohem to bylo vrchol trapnosti. Po vizuální stránce rozhodně. Asi jediný to hodnotím objektivně. Nemohou dát víc hvězd - SORRY JAKO.


Dodatečné informace

Původní název:
Preacher (více)
  • USA Preacher
  • USA Kazatel
Země původu:
USA
Ocenění:
Žádná ocenění