A.P.B. (USA)
« další názvy »
USA USA
43 minut

Žánry

:
Drama, Krimi

Obsah

:
Výstřední miliardář, jemuž zabili při přepadení nejlepšího přítele, si od města "koupí" policejní okresek, aby ho vedl, vybavil těmi nejmodernějšími technologiemi více »« méně

Režie

:
Len Wiseman Duane Clark Ami Canaan Mann Oz Scott John Putch

Scénář

:
David Slack Trey Callaway Matt Nix

Herci

:
Justin Kirk Olivia Bird Natalie Martinez Ryan Carr Taylor Handley ...
 • Související
 • DVD a Blu-ray
 • Soundtrack
 • Knihy
Jste na stránce seriálu 13. okrsek. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou seriály hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily seriálů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o seriálu 13. okrsek myslíte! K 26. červenci 2021 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 27714 uživatelů. Děkujeme!

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 80%
  0
  0
  4. 4. 2020
  martin-mickey-stusak (23305 bodů)

  Ano, je arogantní, avšak zásadový a má prachy. Má prachy v takovém množství, že si může dovolit vše, co si umane. A na takovém umanutí samozřejmě dál vydělává. Hlavní zaměření, high-tech hračky všeho druhu. Vražda jeho spolupracovníka ho však donutí změnit své plány. Osud policejní stanice 13. okrsku tudíž zpečetěn. APB je policejní termín, který znamená 'All-points bulletin', což je název komunikačního systému policie. A v tomto seriálu je něco takového high-tech technikou zmodernizováno do naprosté dokonalosti. A nejen to. Policie získá rychlejší a high-tech technikou nabitá auta, bezpečnější tasery, lépe použitelné nejrůzněji programy, jako rozpoznávání obličeje, vylepšený detektor lži, atd. Jedná se o policejní seriál v žánru akčního thrilleru s kapkou nějakého toho futurismu, který má úžasnou energii, švih a žánrovou průraznost. Jak už ale víme, americký divácký nezájem dal dalšímu pokračování stopku. Škoda, takový námět byl v hromadě policejních seriálů, vzájemně si neskonale podobných, docela osvěžením.

85 ? ?
jak hlasovat?
 • martin-mickey-stusak 80%
 • lenka-fojtova 90%
všechna hodnocení (2)