Vojtěch

49%
Vojtěch
Film Vojtěch je bláznivým a humorným obrazem naší doby. Vojtěch, na začátku téměř absolutně nudný člověk, se stává součástí světa plného komických a extrémních lidských charakterů. Nikdy by ho nenapadlo, že jednou navštíví strip bar, přespí vedle bezdomovce nebo že se spřátelí s mladými sektáři. Rád by se stal hrdinou všedních dnů, ale bílé ponožky v sandálech mu v tom brání. Naděje na skutečné štěstí je však nedaleko - hned vedle fronty na bagety.Jonák
Jonák
1 809 bodů
7
Podle mě rozhodně povedený snímek. Herecké výkony mi přijdou perfektní, jednodušší a primitivní soused působí skvěle, a hlavní herec naopak krásně bez emocí a neustále nudně - tak, jak byly tyto postavy napsány. Celkový děj, taková ta globální dějová linka je vcelku předvídatelná, nicméně toto se o menších scénách říci nedá.

Právě tyto menší scény mě dostkrát opravdu rozesmály, jakékoli scénky s náboženskou sektou, rozhovory a kompletní chování členů, pohyb hlavní postavy v této sektě mi přišel opravdu skvělý, až bych to bral jako velmi povedenou parodii. :) Na druhou stranu, nebýt této náboženské parodie, tak vcelku průměrný příběh. 7,5/10.
  • Herecké výkony a dobře napsané postavy
  • Místy opravdu vtipné

Dodatečné informace

Původní název:
Vojtech (více)
  • Slovensko Vojtěch
  • Slovensko Vojtech
  • Slovensko ヴォイチェフ
Premiéra v ČR:
7. 4. 2016
Distributor:
A-Company
Země původu:
Slovensko
Ocenění:
Žádná ocenění

Powered byJustWatch