Until Dawn (USA)
« další názvy »
Velká Británie Velká Británie

Žánry

:
Horor, Mysteriozní
Motto: Osm přátel. Jedna noc. Vrah na útěku. Kdo přežije až do úsvitu?

Obsah

:
Při výletě na odlehlou chatu uvízne osm kamarádů v horách, kvůli hrozivým událostem začínají tušit, že nejsou sami... Until Dawn je originální herní zpracování více »« méně

Režie

:
Pete Samuels Will Byles

Scénář

:
Graham Reznick Larry Fessenden Will Byles Pete Samuels

Herci

:
Hayden Panettiere Peter Stormare Rami Malek Brett Dalton Meaghan Martin ...
Jste na stránce videohry Until Dawn. Líbila se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou videohry hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily videoher a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o videohře Until Dawn myslíte! K 25. lednu 2023 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 28302 uživatelů. Děkujeme!

Recenze Until Dawn


Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 75%
  0
  0
  5. 3. 2021
  JosefTomas (8861 bodů)

  Until Dawn uchvátí do té míry, jak málo víte o herním mechanismu, kde "každá volba" má následky. Zní to sice hezky, ale pravda to není... Nebo ne tak docela. U dialogů se volba může projevit tím, že postavy reagují na druhou odměřeněji, či jinak, ale na výsledek hry to nemá vliv. Pak tu je ale rozhodování, které změní zbytek příběhu, ale hra využívá taktik, jako je rozdělení postav na cestě a podobně, aby případné rozhodnutí nijak nenarušilo děj. (Všimnout si toho lze u postav, kde došlo na výběr, jak se zdrží veškerého komentáře a podobně.) A také zamrzí, že pár postav je tu trochu dopočtu a plní funkci "možnost, co hráč s nimi může udělat". Příběh sám o sobě ale funguje dobře, i když by mu neuškodilo trochu popohnat děj v prvních 3 kapitolách, protože nejeden hráč zazívá nudou. Budování atmosféry je fajn, ale ne 3 hodiny sakra :D. Já osobně jsem si začal užívat hru od 4. kapitoly, která má spád a díky rozhodování ke konci hry jde vážně do tuhého, kdo se konce dožije, což může být dobrý důvod, proč si hru zahrát znovu a pokusit se všechny zachránit, nebo všechny zabít. Ale pomyšlení, že bych se musel prokousat tou 3 hodinovou nudou na začátku mě od toho dost odrazuje.

Hodnocení a recenze Until Dawn

84 83 ?
jak hlasovat?
 • JosefTomas 75%
 • Psisko59 80%
 • FiL44 90%
 • Tom Hardy 90%
všechna hodnocení (4)