Česká republika Česká republika

Žánry

:
Komedie

Obsah

:
Honza Rambousek je svým způsobem sympatický podvodník, který je v podsvětí ceněný jako odborník na zámky, počítače, elektroniku a auta. Je to také nenapravitelný více »« méně

Režie

:
Jiří Chlumský

Scénář

:
Petr Hudský

Herci

:
Ondřej Sokol Jitka Schneiderová Petr Nárožný Petr Čtvrtníček Alena Doláková ...
Premiéra: 17. 3. 2016
Distributor: Bioscop

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 55%
  1
  0
  23. 6. 2017
  Brenan88 (39334 bodů)

  Na české poměry docela zábavná podívaná. Ondra Sokol je sympaťák a celý film se mu podařilo s vypětím všech sil dotáhnout do zdárného konce. Dvojrole je vždy těžká,ale Ondra se sní popasoval v rámci možností důstojně. Koháka,kterého mám celkem rád jsem zde nemohl skousnout a jakmile zmizel z obrazu,tak hned šla kvalita vzhůru. Postavy se většinu času chovají hloupě a nelogicky. Humorné situace byly spíše úsměvné,jen těžko by se našla scéna u které bych se válel smíchy. Samotný příběh je milionkrát ohraná deska,která ničím nepřekvapí a občas zaskřípe.

 • 40%
  0
  0
  11. 2. 2017
  martin-mickey-stusak (15413 bodů)

  Námět o záměně stejně vypadajících lidí, tedy přesněji řečeno o sobě nevědoucích dvojníků, je za ta léta už tak vyčerpán, že nic nového prostě nevznikne, i kdyby čert na slimáku rallye jezdil. Z tohoto nijak originálního příběhu ční typické češství s přízemním humorem, který občas diváka donutí pohnout koutkem úst, ale to je asi tak v celé té unylosti všechno. A z počátku to přitom mělo našlápnuto velice dobře. Zkrátka, jakmile z filmu zmizel Jakub Kohák, šlo vše náležitým krokem do kopru. Ondřej Sokol naprosto nezvládl zahrát dvě postavy rozličných povah a charakteru, což způsobilo jejich splývání a tak v mnohých scénách je horko těžko rozeznatelné, kdo tam v danou chvíli vůbec vlastně je. Využití pražských scenérií, turisticky známých ulic a míst byl sice dobrý tah, ale s takto nedotaženým scénářem to bylo prostě stejně pendrek platné. Litoměřice a Slaný, kde se také natáčelo, asi málokdo pozná. Jako razantní oddychový film dobrý, ale jinak co se humoru týče, obrovské zklamání.

 • 70%
  0
  0
  4. 8. 2017
  Danny F. (11093 bodů)

  Sice už je filmový svět plný dvojčat, dvojníků a dvojrolí, tento film, jelikož je český, překvapil. Zápletka ničím nevybočuje ani nevyčnívá. Dvojice Sokol vs Kohák k sobě sedli a jejich humor pobavil. Po dlouhé době se českým filmařům povedl koukatelný film na který se divák dokáže dokoukat do konce aniž by film vypnul nebo prospal.

 • 50%
  0
  0
  16. 9. 2018
  Pete69 (9002 bodů)

  Dejte dohromady herce ze všech možných seriálů, z Tvoje tvář má známý hlas, smíchejte do jednoho hrnce a vznikne z toho ultimátní patlanina. První třetina filmu, kdy nepovedení zlodějíčci úřadují je ale velmi dobrá a Kohák nezklamal, když měl prostor. Bohužel poté to šlo každou minutou více více z kopce. 50%.

 • 60%
  0
  0
  17. 2. 2019
  Jana Květoňová (4466 bodů)

  Odlehčená komedie, místy to trochu "drhlo", ale dalo se to. Krásná scéna s Arystotelem, nebo když Sokol říká Kohákovi, aby si dal ruku před pusu, když kýchá a on mu na to odpoví: "Člověče, už jsem to zkoušel, ale nepomohlo to." Nicméně, jak se tady i píše, v mnohých scénách je velmi těžko rozeznatelné, jestli jde o Rambouska nebo o Prospala. Pravděpodobně vinou hereckých "schopností" Ondřeje Sokola, který obě postavy patřičně neoddělil. Holt mu do Vlasty Buriana ještě něco chybí! :-) Moc mi v roli bosse Radima Vytloukala neseděl Petr Nárožný, kterého jsme zvyklí vídat v jiných rolích. Osobně se ale domnívám, že kdyby on měl zahrát dva velice si podobné muže, tak by to zvládl líp.

 • 50%
  1
  0
  21. 8. 2016
  Elvika (103 bodů)

  Poměrně průměrný český film, občas je to vtipné, občas se to snaží být vtipné a občas to není vtipné vůbec. A to je to obsazení poměrně "hvězdné". Přestože jsem na film šla s tím, že to není žádná sláva, nezklamal ani neurazil. Sice nejde o nic extra vtipného, ale třeba v deštivém odpoledni neurazí.

58 40 ?
jak hlasovat?
 • Ladaxxx 55%
 • Jana Květoňová 60%
 • Akarot 70%
 • Klari196 50%
 • Meky 65%
 • Pete69 50%
 • nikol125 85%
 • Standa. 45%
 • Mondyes 100%
 • Lenusenak 95%
všechna hodnocení (60)

V žebříčcích uživatelů

Sdílet tuto stránku:

Partneři: