Já, Earl a holka na umření

76%
Já, Earl a holka na umření
Film, Já, Earl a holka na umření je důkazem, že pravé přátelství překoná vše a přináší výjimečně zábavný a povznášející příběh na motivy stejnojmenného románu. Seznamte se s Gregem Gainesem, svérázným teenagerem, který se snaží nenápadně proplout střední školou, zatímco většinu času tráví s Earlem natáčením parodií na klasické filmy. Jednoho dne Grega jeho matka požádá, aby se začal věnovat smrtelně nemocné spolužačce. Gregovi se nejprve nechce, pak se ale pustí do svého dosud nejambicióznějšího projektu. Zbaví se strachu z okolí a se svými blízkými naváže vztahy, jaké si nikdy nedokázal představit.Pete69
Pete69
31 182 bodů
7.5
Pěkný snímek.. konec velmi kvalitní a dojemný. Co se týče filmu jako celku, tak to až tak moc mimořádnost není, dosti podobné snímku Hvězdy nám nepřály, zde ale excelují neokoukané tváře a za geniální považuji to, že jsme ve filmu několikrát řečeno, že hlavní hrdinka nezemře a tak je konec o to silnější a překvapivý.
hanys_
hanys_
18 771 bodů
4
S tímhle typem filmů to mám jednoduché. Buď mi bezvýhradně sednou a jsem z nich nadšený, anebo mi prostě postavy přijdou moc nereálné a celý film mnou jen tak prohučí. Tady to je ten druhý případ. Zkouknout, smazat a co tam máme dál..
Sheldon
Sheldon
16 069 bodů
8
Vítěz z festivalu v Sundance je zajímavě vystavěný osobní autorský snímek, se kterými se až tak často nesetkáváme. je komický, hluboce jímavý a na konci diváka rozseká ačkoli pořád říká, že to tak nebude. Každopádně je to zdařilý filmeček a za zhlédnutí určitě stojí.


Dodatečné informace

Původní název:
Me and Earl and the Dying Girl (více)
  • USA Já, Earl a holka na umření
  • USA Me and Earl and the Dying Girl
  • USA Ich und Earl und das Mädchen
  • USA Ja, Earl a dievča na zomretie
  • USA Quel fantastico peggior anno della mia vita
  • USA This is not a love story
  • USA Yo, él y Raquel
Premiéra v ČR:
1. 11. 2016
Země původu:
USA
Čeština:
Já, Earl a holka na umření je dostupný s českými titulky a českým dabingem
Ocenění:
Žádná ocenění

Powered byJustWatch