Hledači pokladů

67%
Hledači pokladů
Plakát traileru

Starožitníci a kulturní historici, Mike a Frank jsou profesionálními 'sběrateli'. Vydávají se na cestu přes malá americká městečka, aby zachránili 'vzácné cennosti', které obyčejní lidé vyhodili. Jejich vlastní příběhy otevírají okno do amerického života a historie. Tato desetidílná řada plná jejich dobrodružství vám umožní nahlédnout na méně známou stránku obchodování se starožitnostmi. (oficiální text distributora)
Brenan88
Brenan88
47 099 bodů
7.5
Další z mých oblíbených pořadů vysílaných na HISTORY. Tentokrát dva chlápci jezdí po Americe ve své dodávce a hledají skryté poklady v různých starých stodolách,budovách,nebo různých skládkách.Je až neuvěřitelné co jsou tihle dva ochotni koupit a hlavně za jakou cenu.
p.a.douch
p.a.douch
8 444 bodů
7.5
Celkem pohoda. Dva hošani Mike Wolf (dlouhán) a Frank Fritz (tlusťoch) prolézaj starý haraburdí, kupujou ho a prodávaj dál. Většinou o ty kousky původní majitelé nejeví žádnej zájem a nechaj je rozpadat a hnít. Sem tam se v seriálu ukážou celebrity a zadaj hochům úkol najít speciální věci, nebo jim naopak některé ze svých relikvií naopak prodaj. Je to zábava.

Dodatečné informace

Původní název:
American Pickers (více)
  • USA Hledači pokladů
  • USA American Pickers
  • USA Američtí sběratelé
Premiéra v ČR:
24. 4. 2024
Země původu:
USA
Knižní předloha:
Ocenění:
Žádná ocenění