The Intern (USA)
USA USA
121 minut

Žánry

:
Komedie
Motto: Zkušenosti nikdy nezestárnou

Obsah

:
Robert De Niro hraje ve filmu Bena Whittakera, 70letého vdovce, který si uvědomil, že odchod do důchodu není až tak skvělý, jak se říká. Využije příležitosti více »« méně

Režie

:
Nancy Meyers

Scénář

:
Nancy Meyers

Herci

:
Robert De Niro Anne Hathaway Rene Russo Anders Holm JoJo Kushner ...
Premiéra: 22. 10. 2015
Distributor: Freeman Ent.

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 70%
  0
  0
  19. 12. 2015
  olga-pu (20037 bodů)

  Hezký film u kterého se pobavite

 • 60%
  0
  0
  4. 5. 2016
  lamps (10806 bodů)

  Jinak vcelku rutinní oddechovou slaďárnu výrazně zpestřuje zasazení děje do chaotického firemního prostředí, kde na city a blízké vztahy zdánlivě nezbývá žádné místo (přitom stačí jen uklidit fešné šéfové stůl, a toho místa je náhle habaděj :). Hathaway má po delším čase výbornou roli a svou energickou workoholičku zvládá s velkým přehledem, De Nira pak standardně nelze než chválit, pořád má charisma na rozdávání a dokáže potěšit i v podobné šablonovité poloze přemoudřelého, dobrosrdečného staříka. Ale především, mezi nimi divák pociťuje tak upřímný a pozitivní náboj, že mile rád překousne tuctově vystavěné příběhové schéma a pro jednou se rád znovu poddá každoroční povinné hollywoodské romanci, kterou navzdory její infantilnosti zkrátka nelze nenávidět...

 • 40%
  0
  1
  17. 3. 2016
  squirrelpool (6491 bodů)

  Tohle je komedie - vtip. A to je věc, kterou jsem při sledování nepostřehl.
  Na jedné straně DeNiro - klasicky dobrý, ale nezajímavý. Na druhé Anne Hathaway(otřesná Catwoman), šéfka tak milých a sladkých lidí, že mi z nich trnuli zuby. No a všichni společně mají neustále regio glutealis v kalupu. No a na závěr rada zkušenýho taťky:"Rozpadá se ti rodina, a co přece jsi dokázala něco úžasnýho".

 • 70%
  0
  0
  7. 12. 2015
  rkotvald (2946 bodů)

  Sympatická feel good podívaná s ještě sympatičtějšími herci, která si nemusí pomáhat žádným extra tlačením na citovou pilu, ale naopak si vystačí s příjemným tempem, milými postavami, či klasickým, ovšem taktně vyváženým, příběhem.

 • 100%
  0
  0
  31. 1. 2016
  Elizabett (2521 bodů)

  Miluju tehle film

 • 60%
  0
  0
  26. 10. 2016
  stantheman (2199 bodů)

  Nikdy se nestačím divit , jak a proč skvělý herec de Niro má zapotřebí tyhlety většinou přihlouplé komedie. Nerozumím tomu......

 • 100%
  0
  0
  31. 1. 2016
  leafroller (2137 bodů)

  Film k prasknutí nabitý tématy, které však většinou jen nakousne a nechá diváka, aby o nich přemýšlel. Téma začleňování seniorů je samozřejmě číslo jedna a kdykoli se někdo pana Nira zeptal, jestli "si to pamatuje", tak mě hanba fackovala. Mně osobně se nejvíc líbila otázka otcovské dovolené a jejího zvládání. Jinak myslím, že označení filmu za komedii je poněkud přehnané, ale napsat na obálku "romantický film" by asi tolik diváků nepřitáhlo. Za mě navíc dost dlouhý. Co se nedá říct za 90 minut, mělo by zůstat nevyřčené.

 • 65%
  0
  0
  4. 3. 2016
  VasaFlasa (1403 bodů)

  Milý film, který pobavil.

 • 90%
  0
  0
  2. 12. 2016
  Sáček (1265 bodů)

  Film vhodný pro dvě cílové skupiny:
  1) pro mladé, kteří nepochopí, jak může být někdo "boží" i když mu je sedmdesát a nemá v pracovním kufříku jediné "jablko"
  2) pro starší, kteří budou nadšení jak nezdolný De Niro vyškolí všechny mladé

  Film ve zkratce: souboj generací před Googlem a po Googlu.

 • 85%
  0
  0
  2. 6. 2016
  Jarusu (1180 bodů)

  Rozhodně nejmilejší komediální překvapení za minulý rok. Robert De Niro je coby stážista v nově vznikajícím startupu přiřazen jako asistent k věčně zaneprázdněné šéfce Anne Hathaway. Prvotní neshody mezi hlavními postavami, které jsou způsobené zejména generačními rozdíly však brzy vystřídá téma v dnešní době velice aktuální – honba mladých lidí za kariérou na úkor rodinného života a štěstí vůbec. Film po celou dobu neztrácí na tempu, prostředí nově vznikající firmy v industriálně-moderním duchu je taktéž osvěžující a herecké výkony obou hlavních aktérů jsou na velmi slušné úrovni. Prostě komedie s přidanou hodnotou! A těch už opravdu mnoho není…

 • 75%
  0
  0
  15. 7. 2016
  davsuch (928 bodů)

  Pěkný film a téma stárnutí a že starší lidé mohou v mnoha ohledech nám obohatit život, i když si to nemyslíme a naopak, že mladí lidé nemusí mít všechno pod kontrolou jak si myslí. Vřele doporučuji.

  • herecké výkony
  • super téma
  • možná trochu delší než by bylo potřeba
 • 85%
  0
  0
  26. 1. 2016
  Brcolka (839 bodů)

  Krásný film o lásce k práci a o pocitu být potřebný. Skvěle sehrané od hlavních představitelů. De Nirova postava je jako pohlazení po duši. Dobře naladěný stařík s myšlením mladíka a elánem člověka v první práci a velkou schopností všímat si detailů a tím pomoci vyřešit nejeden život

 • 75%
  0
  0
  6. 2. 2016
  myllyn (742 bodů)

  Je to přesně Ten typ filmů, ktere potřebuji když se chcuž divat na milou, prijemnou komedii. Anna je hezka, rád se na ni koukam a rad jsem ji viděl už v ďábel nosi pradu. Cely ten humor je takovy sympaticky a koukam na takove filmy docela rad.

 • 80%
  0
  0
  6. 4. 2016
  EXpenzza (710 bodů)

  Robert De Niro je bezpochyby žijící herecká legenda, která zahraje jakoukoliv polohu a i na stará kolena, neskutečných 40 let od legendárního Taxikáře, zvládl ztvárnit sympatického a pracovitého vdovce, kterému člověk věří cokoliv. Naproti tomu je zde Anne Hathaway, které jsem ani za ty roky prověřeného a doceněného herectví nepřišel na chuť, ovšem zjevně se tam pomalu dostávám. Vlastně jsem se celé dvě hodiny dobře bavil, užíval si a smál se některým vtipným situacím. A býval bych této skvělé feel-good jednohubce napálil i pět, kdyby...kdyby ten film neudělala žena. Tedy hlavně, kdyby jej, pro mě neznámá, Nancy Meyers nenapsala. Rozhodně nemám nic proti emancipaci a asi bych se filmem dále nezabýval, jenže to by z výsledného kousku nesměl být cítit jistý pach teatrálnosti a naivity. Během první poloviny to plyne tak nějak bez povšimnutí, jenže v té druhé se stalo tolik naivních, a v jednom případě až křečovitě naroubovaných, zvratů jako vytržených z červené knihovny. (Spoiler : konkrétně jde o to rádobydojemnou omluvu v kanceláři, tomu jsem vážně nevěřil.) Zřídkakdy v komentáři rozebírám jednotlivé pasáže, ale zde jsem si nemohl pomoct..ovšem toto je jen drobnost a i tak jsem se dobře bavil a snímek si za pár let rád zopakuji.

 • 95%
  1
  0
  17. 3. 2016
  KajkaFajka (606 bodů)

  Milujem takéto filmy. Krásný príbeh o muži čo miluje to čo robí a robí to čo miluje a jedno kolko rokou má a co všetko sa zmenilo o dob kdy robil svoju prácu. Vštko idě pokud sa chce a je chuť. De Niro je skvelý herec a se svojím vzezřením drs%náka je vlasdtně velmi milí a vtipný. Takto bych bylo rada keby som bola pozitívná a plná energie ked buďem v druhé polke svojho života

 • 80%
  0
  0
  6. 4. 2016
  hofmi (521 bodů)

  Mám Roberta de Nira moc rád, je to pohodový herec, který umí svým postavám vtisknout nenapodobitelnou identitu a tady je to senior, který se stane přes svůj věk úspěšným i v prostředí módního webu. Jeho laskavost i rozhodnost spojené s životními zkušenostmi slaví úspěch. Nemám filmu co vytknout.

 • 80%
  1
  0
  17. 5. 2018
  Jana Květoňová (519 bodů)

  Nemusím americké romantické komedie, ale tohle byl film, který mě potěšil, vydržela jsem se na něj dívat a byla jsem ráda, že mu rozumím!!!! Asi i charisma Roberta De Niro zapůsobilo, prostě film, u kterého si člověk odpočine a nemá výčitky, že dvě hodiny koukal na úplnou slátaninu. A humor tam byl, ale takový jemný, ne provoplánový. Jak je např. tázán, jak si představuje svůj vývoj za 10 let a on jen povytáhne obočí a překvapeně řekne:"V osmdesáti?...", to bylo moc dobré. A víc takových jemných humorných narážek! Vůbec mě pobavilo i to, že se vlastně onen hlavní představitel Ben podílel na vydávání telefonních seznamů, což už je dnes i u nás dávná minulost, přitom mám ještě v plné paměti, jak jsem přicházela z práce domů, u metra na Skalce kupy žlutých Zlatých stránek a všichni jsme se o ně přetahovali jak dneska důchodci o Metro. Pak byly ty Zlaté stránky trochu tenčí, potom ještě tenčí a dnes už nikomu nechybí! :-) :-)

 • 95%
  0
  0
  27. 3. 2016
  mikewin (484 bodů)

  Milý a opravdu pohodový film pro víkendový večer, doporučuji pátek, kdy se po týdnu v práci potřebujete koukat na něco pozitivního.
  Robert De Niro je prostě báječný. Hraje jednu za svých životních rolí, ale to on často. I ostatní herci nejsou žádná ořezávátka a tak se celý film nese v pohodové a pozitivní atmosféře, kterou lehce a trochu zbytečně okořenili tvůrci drobnou nevěrou manžela hlavní hrdinky, což ale nakonec dobře dopadne, jak se konec konců v tomto typu filmů dá i očekávat. Tuhle epizodu vidím jako jediný záporný bod filmu. Jinak je to film, na který se stojí za to kouknout.

 • 70%
  0
  0
  21. 2. 2016
  machetetete (459 bodů)

  Vždycky jsem se těšil na okamžik, až jednou nebudu muset vstávat do práce, přičemž státní pokladna nenechá můj bankovní účet zemřít hlady. Jenže svědomitě mrkající důchodce Ben mi ukázal, že čekání na souboj se Smrťákem se dá zpříjemnit opětovným zařazením do pracovního procesu. Takže iluze je v háji, nařizuji dva budíky, žehlím kvádro, připravuji hadrový kapesník a čekám na to, až nějaká technologicky vyspělá společnost bude potřebovat služby dinosaura, jehož první kalkulačka se dodnes nenaučila odmocňovat.

 • 75%
  0
  0
  30. 4. 2016
  memphistto (456 bodů)

  Příjemný film na odreagování. Herecké obsazení skvělé, pointa zajímavá a provedení přitažlivé natolik, že se zase někdy rád podívám. Ač se film tváří jako komedie, tak jako komedii bych ji zase až tolik neviděl, občas se zasmějete, ale je to spíš oddychovka. Stojí za shlédnutí :)

 • 75%
  0
  0
  7. 1. 2016
  patrick-sarin (438 bodů)

  I přesto, že se De Niro nejednou octnul v trapné situaci, celkové vyznění ani trochu trapné nebylo.

 • 90%
  0
  0
  30. 5. 2016
  mausis (368 bodů)

  Film u kterého se člověk uvolní a nechá ho plynout. Příběh zasazený do prostředí, které každý zná, trošku zpříjemní představu o rutině, která vlastně všude v práci je a snaží se možná prozradit, že každý má v sobě jiný příběh. Každý něco řeší a většinou to jde mimo nás.A rodina? Ani tam to není vždy růžové, jen se s tím musíte poprat a srovnat. Každý po svém. Připomenutí, že staří tu mají své místo a nejen mladí od nich, ale i opačně se stále učí, je podněcující. Herci jsou skvělí a závěr je fajn.Je to milé a shlédnutelné.

 • 80%
  0
  0
  28. 4. 2016
  TerkaCZ (333 bodů)

  Super film, u kterého si odpočinete, ideální na večer po pracovním týdnu. Zboˇžňuji Ďábel nosí Pradu, tak jsem si říkala, jestli to nebude něco podobného. Jestli někdo čeká, že je to nějak moc o světě módy, tak se zklame, ale já jsem naopak (asi) ráda. Výborně vybraní herci.

 • 85%
  0
  0
  27. 3. 2016
  bonduelka (252 bodů)

  Báječný pohodový film, Robert De Niro zahrál opravdu skvěle. Moc jsem se bavila, zvláště když začínal, pak to bylo i dojemné. Konec byl trochu přitažený za vlasy, jak se hříšník vrací k hlavní hrdince - trošku limonáda, ale jinak se filmu nedá naprosto nic vytknout. Vedlejší role, jestli je tak v tomto případě lze nazvat byly taky zvládnuty výborně - tleskám.
  Film byl založený na pochopení dvou generací, což bohužel v reálném životě tak lehce neprobíhá. Více takových pohodových filmů, u nichž se můžeme uvolnit a zapomenout na svoje starosti.

 • 75%
  0
  0
  14. 8. 2017
  ruzovka (99 bodů)

  hezký film s jednoduchým dějem. Robertovi role sedí a moc se mi v ní líbil. Moc nemusím Anne Hathaway, ale i na ní se v tomhle filmu dobře dívalo a taky si myslím, že ji role seděla. Nápad začlenit seniory do firmy, jako stážisty se mi velice zamlouval a bylo by zajímavé vidět tohle i v reálu

 • 85%
  0
  0
  26. 11. 2016
  jirinkasek (71 bodů)

  Fajn film, u kterého se odreagujete.

 • 50%
  0
  0
  7. 4. 2016
  dagmar.gallyasova (63 bodů)

  • Vlastně ani nevím o co v tom filmu šlo...zas tak úžasné mi to nepřišlo
  • 85%
   0
   0
   2. 12. 2016
   nikolasSoumar (28 bodů)

   Skvělý film nabitý pozitivní energií. V hlavní roli bezchybný a charismatický De Niro ukazuje krásné a mladistvé Anne Hathaway, že elán a pracovitost není vše a že zkušenosti mají stále svojí vysokou hodnotu. Příběh o stárnutí, které nemusí být jenom nudné, je pro mě zároveň velice inspirativní.

  • 80%
   0
   0
   18. 3. 2016
   AnetteK007 (11 bodů)

   Super film..Dobří herci..Nejlepší na relax a vypnuti hlavy..

  78 70 ?
  • Jana Květoňová 80%
  • netherlord 80%
  • leafroller 100%
  • Kuba Drenko 90%
  • NyanBunny 90%
  • radek svadla 80%
  • aero 70%
  • Venom81 100%
  • Mondyes 100%
  • Dace 95%
  všechna hodnocení (112)
  jak hlasovat?

  V žebříčcích uživatelů

  Sdílet tuto stránku:

  Partneři: