The Intern (USA)
« další názvy »
USA USA
121 minut

Žánry

:
Komedie
Motto: Zkušenosti nikdy nezestárnou

Obsah

:
Robert De Niro hraje ve filmu Bena Whittakera, 70letého vdovce, který si uvědomil, že odchod do důchodu není až tak skvělý, jak se říká. Využije příležitosti více »« méně

Režie

:
Nancy Meyers

Scénář

:
Nancy Meyers

Herci

:
Robert De Niro Anne Hathaway Rene Russo Anders Holm JoJo Kushner ...
Premiéra: 22. 10. 2015
Distributor: Freeman Ent.
Jste na stránce filmu Stážista. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou filmy hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily filmů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o filmu Stážista myslíte! K 30. lednu 2023 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 28306 uživatelů. Děkujeme!

Recenze Stážista


Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 65%
  0
  0
  16. 12. 2018
  Pete69 (22542 bodů)

  Romantická komedie okořeněná důstojným výkonem Roberta De Nira. Film o tom, že i zkušenost, nejen dravé mládí má v dnešním světě nezastupitelné místo a že nejen prací člověk je živ. Pohodový film, který ale podruhé vidět nemusím. 65% hlavně kvůli Robertovi De Niro.

 • 70%
  0
  0
  19. 12. 2015
  olga-pu (20055 bodů)

  Hezký film u kterého se pobavite

 • 60%
  0
  0
  4. 5. 2016
  lamps (14924 bodů)

  Jinak vcelku rutinní oddechovou slaďárnu výrazně zpestřuje zasazení děje do chaotického firemního prostředí, kde na city a blízké vztahy zdánlivě nezbývá žádné místo (přitom stačí jen uklidit fešné šéfové stůl, a toho místa je náhle habaděj :). Hathaway má po delším čase výbornou roli a svou energickou workoholičku zvládá s velkým přehledem, De Nira pak standardně nelze než chválit, pořád má charisma na rozdávání a dokáže potěšit i v podobné šablonovité poloze přemoudřelého, dobrosrdečného staříka. Ale především, mezi nimi divák pociťuje tak upřímný a pozitivní náboj, že mile rád překousne tuctově vystavěné příběhové schéma a pro jednou se rád znovu poddá každoroční povinné hollywoodské romanci, kterou navzdory její infantilnosti zkrátka nelze nenávidět...

 • 80%
  1
  0
  28. 6. 2019
  JosefTomas (8861 bodů)

  Film s velmi pozitivní náladou a zároveň i s vážnými a pro život typickými problémy. Naprosto neodolatelná Anne Hathaway a výborný De Niro z tohoto filmu dělají naprosto výjimečnou záležitost, která sedne kde komu a rozhodně vám zlepší náladu.

 • 40%
  0
  1
  17. 3. 2016
  squirrelpool (6954 bodů)

  Tohle je komedie - vtip. A to je věc, kterou jsem při sledování nepostřehl.
  Na jedné straně DeNiro - klasicky dobrý, ale nezajímavý. Na druhé Anne Hathaway(otřesná Catwoman), šéfka tak milých a sladkých lidí, že mi z nich trnuli zuby. No a všichni společně mají neustále regio glutealis v kalupu. No a na závěr rada zkušenýho taťky:"Rozpadá se ti rodina, a co přece jsi dokázala něco úžasnýho".

 • 80%
  1
  0
  17. 5. 2018
  Jana Květoňová (6605 bodů)

  Nemusím americké romantické komedie, ale tohle byl film, který mě potěšil, vydržela jsem se na něj dívat a byla jsem ráda, že mu rozumím!!!! Asi i charisma Roberta De Niro zapůsobilo, prostě film, u kterého si člověk odpočine a nemá výčitky, že dvě hodiny koukal na úplnou slátaninu. A humor tam byl, ale takový jemný, ne provoplánový. Jak je např. tázán, jak si představuje svůj vývoj za 10 let a on jen povytáhne obočí a překvapeně řekne:"V osmdesáti?...", to bylo moc dobré. A víc takových jemných humorných narážek! Vůbec mě pobavilo i to, že se vlastně onen hlavní představitel Ben podílel na vydávání telefonních seznamů, což už je dnes i u nás dávná minulost, přitom mám ještě v plné paměti, jak jsem přicházela z práce domů, u metra na Skalce kupy žlutých Zlatých stránek a všichni jsme se o ně přetahovali jak dneska důchodci o Metro. Pak byly ty Zlaté stránky trochu tenčí, potom ještě tenčí a dnes už nikomu nechybí! :-) :-)

 • 90%
  0
  0
  18. 11. 2022
  avenis (3451 bodů)

  Nejsem ještě ve věku Bena Whitakera, ale už dokážu hodně ocenit poslání tohoto filmu. Na otázku, o čem to vlastně je, bych odpověděla, že je to o tom, co může zkušená a stará generace dát té mladé a naopak. Protože ne vše staré je výběhové, out a retro. A novoty občas mohou působit víc strastí než radostí. Osobně považuju výměnu rolí za slepou uličku. Výstižně to říká po dvou panácích Jules. Ale každá generace má právo na své omyly a následné zmoudření. Co ale neodpustím, je ten PŘÍŠERNÝ dabing sedmnáctileté Kláry Novákové, co šišlá za malou Paige.
  (9.1.2022)

 • 70%
  0
  0
  7. 12. 2015
  rkotvald (3162 bodů)

  Sympatická feel good podívaná s ještě sympatičtějšími herci, která si nemusí pomáhat žádným extra tlačením na citovou pilu, ale naopak si vystačí s příjemným tempem, milými postavami, či klasickým, ovšem taktně vyváženým, příběhem.

 • 100%
  0
  0
  31. 1. 2016
  leafroller (2977 bodů)

  Film k prasknutí nabitý tématy, které však většinou jen nakousne a nechá diváka, aby o nich přemýšlel. Téma začleňování seniorů je samozřejmě číslo jedna a kdykoli se někdo pana Nira zeptal, jestli "si to pamatuje", tak mě hanba fackovala. Mně osobně se nejvíc líbila otázka otcovské dovolené a jejího zvládání. Jinak myslím, že označení filmu za komedii je poněkud přehnané, ale napsat na obálku "romantický film" by asi tolik diváků nepřitáhlo. Za mě navíc dost dlouhý. Co se nedá říct za 90 minut, mělo by zůstat nevyřčené.

 • 65%
  1
  0
  4. 3. 2016
  VasaFlasa (2818 bodů)

  Milý film, který pobavil.

 • 95%
  0
  0
  3. 7. 2019
  nikol125 (2781 bodů)

  Senzace!

 • 100%
  0
  0
  31. 1. 2016
  Elizabett (2673 bodů)

  Miluju tehle film

 • 60%
  0
  0
  26. 10. 2016
  stantheman (2399 bodů)

  Nikdy se nestačím divit , jak a proč skvělý herec de Niro má zapotřebí tyhlety většinou přihlouplé komedie. Nerozumím tomu......

 • 80%
  0
  0
  18. 6. 2019
  LenkaVL (2329 bodů)

  Hezký oddechový film, který se docela povedl. Robert De Niro v roli vdovce, který nechce zůstat v důchodu, ale dál se zapojovat do života a předat své vědomosti dál. Pomáhá tak Anne Hathawayové v jejím podnikání.

  • charisma Roberta De Nira
  • poučení
  • oddech
  • 50%
   1
   0
   13. 4. 2020
   tomlery (2141 bodů)

   Chápu, že některý film se nedá zařadit jen do jednoho žánru, a chválím, když se někdy povede natočit film, který skutečně lze bez debat zařadit do jednoho typu žánru. Ovšem považuji za smutné, když se takový film objeví a bohužel nenaplňuje požadavky. Tento film je zařazen do komedie a a přitom se smíchy zrovna nepotrháte. Herecké obsazení super, ale stážista, který neumí pracovat s technikou a účastní se o práci, mi přijde mimo. V reálu by tato situace skutečně nenapsala. Takže by klidně mohlo jít o sci-fi a pak bych nemusel hledat vtip.

  • 90%
   0
   0
   2. 12. 2016
   Sáček (1446 bodů)

   Film vhodný pro dvě cílové skupiny:
   1) pro mladé, kteří nepochopí, jak může být někdo "boží" i když mu je sedmdesát a nemá v pracovním kufříku jediné "jablko"
   2) pro starší, kteří budou nadšení jak nezdolný De Niro vyškolí všechny mladé

   Film ve zkratce: souboj generací před Googlem a po Googlu.

  • 85%
   0
   0
   2. 6. 2016
   Jarusu (1437 bodů)

   Rozhodně nejmilejší komediální překvapení za minulý rok. Robert De Niro je coby stážista v nově vznikajícím startupu přiřazen jako asistent k věčně zaneprázdněné šéfce Anne Hathaway. Prvotní neshody mezi hlavními postavami, které jsou způsobené zejména generačními rozdíly však brzy vystřídá téma v dnešní době velice aktuální – honba mladých lidí za kariérou na úkor rodinného života a štěstí vůbec. Film po celou dobu neztrácí na tempu, prostředí nově vznikající firmy v industriálně-moderním duchu je taktéž osvěžující a herecké výkony obou hlavních aktérů jsou na velmi slušné úrovni. Prostě komedie s přidanou hodnotou! A těch už opravdu mnoho není…

  • 75%
   0
   0
   15. 7. 2016
   davsuch (1057 bodů)

   Pěkný film a téma stárnutí a že starší lidé mohou v mnoha ohledech nám obohatit život, i když si to nemyslíme a naopak, že mladí lidé nemusí mít všechno pod kontrolou jak si myslí. Vřele doporučuji.

   • herecké výkony
   • super téma
   • možná trochu delší než by bylo potřeba
  • 85%
   0
   0
   26. 1. 2016
   brcolka (1045 bodů)

   Krásný film o lásce k práci a o pocitu být potřebný. Skvěle sehrané od hlavních představitelů. De Nirova postava je jako pohlazení po duši. Dobře naladěný stařík s myšlením mladíka a elánem člověka v první práci a velkou schopností všímat si detailů a tím pomoci vyřešit nejeden život

  • 75%
   0
   0
   6. 2. 2016
   myllyn (885 bodů)

   Je to přesně Ten typ filmů, ktere potřebuji když se chcuž divat na milou, prijemnou komedii. Anna je hezka, rád se na ni koukam a rad jsem ji viděl už v ďábel nosi pradu. Cely ten humor je takovy sympaticky a koukam na takove filmy docela rad.

  • 80%
   0
   0
   6. 4. 2016
   EXpenzza (747 bodů)

   Robert De Niro je bezpochyby žijící herecká legenda, která zahraje jakoukoliv polohu a i na stará kolena, neskutečných 40 let od legendárního Taxikáře, zvládl ztvárnit sympatického a pracovitého vdovce, kterému člověk věří cokoliv. Naproti tomu je zde Anne Hathaway, které jsem ani za ty roky prověřeného a doceněného herectví nepřišel na chuť, ovšem zjevně se tam pomalu dostávám. Vlastně jsem se celé dvě hodiny dobře bavil, užíval si a smál se některým vtipným situacím. A býval bych této skvělé feel-good jednohubce napálil i pět, kdyby...kdyby ten film neudělala žena. Tedy hlavně, kdyby jej, pro mě neznámá, Nancy Meyers nenapsala. Rozhodně nemám nic proti emancipaci a asi bych se filmem dále nezabýval, jenže to by z výsledného kousku nesměl být cítit jistý pach teatrálnosti a naivity. Během první poloviny to plyne tak nějak bez povšimnutí, jenže v té druhé se stalo tolik naivních, a v jednom případě až křečovitě naroubovaných, zvratů jako vytržených z červené knihovny. (Spoiler : konkrétně jde o to rádobydojemnou omluvu v kanceláři, tomu jsem vážně nevěřil.) Zřídkakdy v komentáři rozebírám jednotlivé pasáže, ale zde jsem si nemohl pomoct..ovšem toto je jen drobnost a i tak jsem se dobře bavil a snímek si za pár let rád zopakuji.

  • 95%
   1
   0
   17. 3. 2016
   KajkaFajka (723 bodů)

   Milujem takéto filmy. Krásný príbeh o muži čo miluje to čo robí a robí to čo miluje a jedno kolko rokou má a co všetko sa zmenilo o dob kdy robil svoju prácu. Vštko idě pokud sa chce a je chuť. De Niro je skvelý herec a se svojím vzezřením drs%náka je vlasdtně velmi milí a vtipný. Takto bych bylo rada keby som bola pozitívná a plná energie ked buďem v druhé polke svojho života

  • 95%
   0
   0
   27. 3. 2016
   mikewin (569 bodů)

   Milý a opravdu pohodový film pro víkendový večer, doporučuji pátek, kdy se po týdnu v práci potřebujete koukat na něco pozitivního.
   Robert De Niro je prostě báječný. Hraje jednu za svých životních rolí, ale to on často. I ostatní herci nejsou žádná ořezávátka a tak se celý film nese v pohodové a pozitivní atmosféře, kterou lehce a trochu zbytečně okořenili tvůrci drobnou nevěrou manžela hlavní hrdinky, což ale nakonec dobře dopadne, jak se konec konců v tomto typu filmů dá i očekávat. Tuhle epizodu vidím jako jediný záporný bod filmu. Jinak je to film, na který se stojí za to kouknout.

  • 80%
   0
   0
   6. 4. 2016
   hofmi (532 bodů)

   Mám Roberta de Nira moc rád, je to pohodový herec, který umí svým postavám vtisknout nenapodobitelnou identitu a tady je to senior, který se stane přes svůj věk úspěšným i v prostředí módního webu. Jeho laskavost i rozhodnost spojené s životními zkušenostmi slaví úspěch. Nemám filmu co vytknout.

  • 75%
   0
   0
   30. 4. 2016
   memphistto (499 bodů)

   Příjemný film na odreagování. Herecké obsazení skvělé, pointa zajímavá a provedení přitažlivé natolik, že se zase někdy rád podívám. Ač se film tváří jako komedie, tak jako komedii bych ji zase až tolik neviděl, občas se zasmějete, ale je to spíš oddychovka. Stojí za shlédnutí :)

  • 95%
   0
   0
   21. 4. 2019
   Terezie_Terez (475 bodů)

   Role Anne Hathaway mě k tomuto filmu přivedla zaslouženě. Krásně zpracovaný film s ještě příjemnějším obsazením

  • 70%
   0
   0
   21. 2. 2016
   machetetete (464 bodů)

   Vždycky jsem se těšil na okamžik, až jednou nebudu muset vstávat do práce, přičemž státní pokladna nenechá můj bankovní účet zemřít hlady. Jenže svědomitě mrkající důchodce Ben mi ukázal, že čekání na souboj se Smrťákem se dá zpříjemnit opětovným zařazením do pracovního procesu. Takže iluze je v háji, nařizuji dva budíky, žehlím kvádro, připravuji hadrový kapesník a čekám na to, až nějaká technologicky vyspělá společnost bude potřebovat služby dinosaura, jehož první kalkulačka se dodnes nenaučila odmocňovat.

  • 75%
   0
   0
   7. 1. 2016
   patrick-sarin (438 bodů)

   I přesto, že se De Niro nejednou octnul v trapné situaci, celkové vyznění ani trochu trapné nebylo.

  • 90%
   0
   0
   30. 5. 2016
   mausis (370 bodů)

   Film u kterého se člověk uvolní a nechá ho plynout. Příběh zasazený do prostředí, které každý zná, trošku zpříjemní představu o rutině, která vlastně všude v práci je a snaží se možná prozradit, že každý má v sobě jiný příběh. Každý něco řeší a většinou to jde mimo nás.A rodina? Ani tam to není vždy růžové, jen se s tím musíte poprat a srovnat. Každý po svém. Připomenutí, že staří tu mají své místo a nejen mladí od nich, ale i opačně se stále učí, je podněcující. Herci jsou skvělí a závěr je fajn.Je to milé a shlédnutelné.

  • 80%
   0
   0
   28. 4. 2016
   TerkaCZ (354 bodů)

   Super film, u kterého si odpočinete, ideální na večer po pracovním týdnu. Zboˇžňuji Ďábel nosí Pradu, tak jsem si říkala, jestli to nebude něco podobného. Jestli někdo čeká, že je to nějak moc o světě módy, tak se zklame, ale já jsem naopak (asi) ráda. Výborně vybraní herci.

  1 2 dalsi posledni

  Hodnocení a recenze Stážista

  79 70 ?
  jak hlasovat?
  • avenis 90%
  • Mrykodaj 70%
  • jarv 50%
  • Reacherjack2016 85%
  • Milliee 95%
  • lenka-fojtova 90%
  • Svany 90%
  • Dany Jones 75%
  • cerfik 90%
  • Mikik4444 85%
  všechna hodnocení (144)

  V žebříčcích uživatelů

  1. místo z 48 v žebříčku uživatele Elizabett
  7. místo z 8 v žebříčku uživatele Svany
  61. místo z 65 v žebříčku uživatele eagles