Les visiteurs 3 (Francie)
« další názvy »
Francie Francie
110 minut

Žánry

:
Komedie

Obsah

:
Středověký rytíř Godefroy de Montmirail a jeho oddaný sluha Jacquouille jsou chyceni v labyrintu času, který je nakonec vyplivne do vzrušující doby epochálních více »« méně

Režie

:
Jean-Marie Poiré

Scénář

:
Christian Clavier Jean-Marie Poiré

Herci

:
Christian Clavier Jean Reno Franck Dubosc Karin Viard Sylvie Testud ...
Premiéra: 19. 5. 2016
Distributor: Bontonfilm
Jste na stránce filmu Návštěvníci 3: Revoluce. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou filmy hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily filmů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o filmu Návštěvníci 3: Revoluce myslíte! K 6. červenci 2020 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 26567 uživatelů. Děkujeme!

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 40%
  1
  0
  16. 7. 2017
  Brenan88 (40265 bodů)

  Jako fanda této třeštěné série jsem měl radost,když jsem se dočetl,že po těch mnoha letech čekání přijde nový díl. O to víc jsem po shlédnutí zklamaný. Jakoby se veškerá ta chemie mezi hlavní dvojkou zcela vypařila a po trefném humoru předešlých dílu zbylo jen prázdno. Pár trefných situací zde bylo,ale né zas tak moc,aby to naplnilo skoro dvě hodiny.

 • 40%
  1
  1
  27. 12. 2018
  martin-mickey-stusak (20731 bodů)

  Středověký rytíř Godefroy de Montmirail a jeho oddaný sluha Jacquouille ve svém čtvrtém snímku, pokud se bude počítat i americký remake, a tentokrát se ocitnou v roce 1798, tedy v době Velké francouzské revoluce. Škoda, dobývání Bastily se nedočkáme. Ale pozor, samotného Napoleona Bonaparteho ano. A tak se tu překvapivě vrací do své dávné role Christian Clavier, tudíž mu tu paradoxně vznikla velmi zajímavá dvojrole. Napoleona si totiž s chutí a vervou sobě vlastní zahrál už v role 2002 ve čtyřdílné televizní minisérii s celovečerní stopáží každého dílu, která byla pro zajímavost stejně jako tito Návštěvníci natáčena v českých reáliích. Dobrodružství středověkých postav se tímto třetím francouzským filmovým zářezem dostává do seriálové podoby a těžko říci, jestli to byl dobrý nápad. Smyčka času není žádná jednoduchá záležitost a bloudění v něm může být skutečně nekonečné, ale v rámci celovečerních filmů bohužel již ne. Tohle je spíše záležitost televizního seriálu. A tak se vrací Jean Reno a zmíněný Christian Clavier a starý dobrý francouzský humor. jenomže tomu nějak dochází dech. Humorných situací je tu sice více než dost, ale ztratilo to původní šmrnc, elán, energii situační komedie, zběsilé tempo obsahující doslova kulometnou střelbu mnoha gagů, zkrátka, není to už prostě nějak ono. Snímek je vlažný a ne tak zábavný, jak by kdo očekával. Samotní francouzští diváci na úkor toho málem vyhlásili revoluci skutečnou. Téma Velké francouzské revoluce natáčené v Belgii a v Česku? Nic naplat, zklamání je tak velké, že překonalo i předešlý americký remake a tak to vypadá, že s celovečerním filmovým seriálem je nadobro konec. Pokud tedy někoho po vzoru Hollywoodu nenapadne restart.

 • 55%
  2
  0
  30. 5. 2016
  lamps (14165 bodů)

  Clavier i Reno jsou ve svých rolích opět úžasní, ale tenhle neurvalý humor Francouzům zkrátka a dobře nesluší. Gagů je sice neskutečné množství, že i tvůrci Simpsonových z nich musejí mít zamotanou hlavu, ale mnoho jich okamžitě vyšumí, jiné nefungují a jen málo přivodí hlasitý smích. O ději lze říci jen dvě věci - za prvé, že i Stephen Hawking se hýbe kupředu rychleji, a za druhé, že o plnohodnotný děj v téhle sérii nikdy nešlo, takže je lepší ho neřešit a soustředit se pouze na to, jak vysokofrekvenčně Jacquouille hlásí a Godefroy uzemňuje okolí svým neodolatelným "Rozhodně!".... Dokážeme-li to, zábava nás asi nemine, ale ten závratně kulminující crazy-style by se zkrátka už měl přetavit do něčeho mnohem vkusnějšího, ucelenějšího a hlavně originálnějšího, zavřít oblíbené postavy v době Francouzské revoluce do pár pokojů a nechávat volný průběh jejich buranství a zhovadilosti je chtě nechtě plýtvání vzácným potenciálem....

 • 35%
  1
  1
  26. 5. 2016
  sabule (14030 bodů)

  Bohužel,kdo je fanoušek návštěvníků a mohl se potrhat smíchy u jedničky a dvojky (nikoliv u nepovedené americké rádoby trojky)bude velmi zklamán.Film sice navazuje na konec druhého dílu,ale jde o nudné nic,které už hlavní hrdinové vůbec neutáhnou.Kdo má rád francouzskou historii,tak možná,ale jinak se film hrozně vleče a jestli jsem se 3-4 jako zasmál,tak to bylo hodně.Na film jsem se dost těšil,ale je to prostě slátanina.

 • 45%
  1
  0
  26. 5. 2016
  bayern (13552 bodů)

  Film sice navazuje na konec dvojky,al e to je asi tak všechno,nechápu,kam zmizel humor z dvou předchozích snímků,kde se mohl divák utlouct smíchy a většinu scén si třeba já pamatuji dodnes,film je pojat spíše jako historická fraška,která se ale vůbec nepovedla.Postarší humor hrdinů je tentam,film se hrozně vleče a hlavně nudí a k smíchu jsou spíše už jen ti dva pitomci,co všechno zkazí.Na film jsem šla s tím,že se pořádně zasměju a ono se to vůbec nepovedlo.Hlavně,aby nechtěli dělat ještě pokračování,i když se to nabízí a návrat do doby fašounů se asi blíží.

 • 50%
  0
  0
  12. 12. 2017
  Danny F. (11121 bodů)

  Špatné pokračování. Málo humoru a příběh taky jednoduchý. Místama se zdálo i trochu nudnější a táhlejší tempo. Předchozí díly byli o dost lepší.

 • 45%
  0
  0
  8. 1. 2017
  rkotvald (3127 bodů)

  Hodně špatné pokračování, podobně jako byla Cesta do Ameriky. Revoluce se scénáristům vůbec nepovedla. Není tu nic vtipného, co jsme znali z minulých dvou dílů. Vlastně jsem se vůbec nezasmál a největším problémem je neustálé "tlachání" o ničem, které mě po chvilce sledování začlo docela štvát. Nepomohly ani české lokace...

 • 25%
  0
  0
  1. 2. 2017
  Yancl (964 bodů)

  J. Rena mám rád, původní "Návštěvníky" též, ale tenhle počin byl dost mimo mísu. Nemělo to vtip, ani eleganci prvního dílu, scházelo tomu snad vše co dělá film filmem. Především to bylo moc užvaněné a ty žvásty byly o ničem, tudíž hodně unuděné a těch pár povedených scének nezachrání film. Škoda, ale tahle patlanina mě neoslovila.

 • 45%
  0
  0
  29. 1. 2019
  Kašpárek (505 bodů)

  Tentokrát to není už ono. Jedničku považuji za poklad francouzské komedie. Dvojku celkově za velmi zdařilé dílo, ale trojce už to nejde. Příležitostí pro humor je zde hodně, ale chemie už mezi dvěma hlavními postavami bohužel není. Stejně tak rodina je zde téměř nadbytečná a nemá skoro vtipný moment kromě jedné večeře. Několik dobrých momentů se zde najde, ale film už celkově nešlape. Souhlasím tady s výtkami ostatních. Mrzí mě to, protože návštěvníky mám rád.

 • 50%
  0
  0
  1. 3. 2017
  majhan (442 bodů)

  • Hodnotím pokus o návrat za úspěšnými prvními dvěma díly
  • Po tolika letech se to snad ani nemohlo povést. I přes výborné, ovšem již stárnoucí hlavní aktéry, je vidět, že ten dřívější šmrnc to zkrátka nemá, dnešní doba k porovnání je také jiná a i my jsme o dost zkušeností starší, asi tohle téma jinak dopadnout nemohlo.
 • 65%
  1
  1
  31. 5. 2016
  lord (404 bodů)

  Ten čas tak hrozně letí... Když si vzpomenu, jak jsem byl naprosto nadšený z prvního dílu, ze kterého atmosféra a vtip přímo přetékaly... Tak jak zestárli herci i já, tak zestárl bohužel i třetí díl. Pořád to tam je, ale již je to všechno tak nějak těžkopádné. Je vidět, že je dílko směřováno na méně znalé publikum, jelikož se snaží tuto velkou francouzskou dobu neustále vysvětlovat. Možná to chtělo více věřit divákům a soustředit se na ty krásné "hlody", ze kterých jsem padal ze židle... Ale i tak děkuji, nostalgie se dostavila.

 • 45%
  1
  0
  21. 8. 2016
  filip-novotny (19 bodů)

  Bohužel musím souhlasit s většinou předchozích komentářů. Jednička Návštěvníků byla pecka, Dvojka byla taky slušná, ale třetí díl je jaksi navíc. Nemá to tu očekávanou šťávu. Ve světle super jedničky je ovšem těžké vytvořit další podobný film. Ovšem Jean Reno i jeho pobočník Christian Clavier jsou dobří herci, čímž dělají film ještě snesitelný.

50 38 ?
jak hlasovat?
 • Sandrastekla 50%
 • Kašpárek 45%
 • martin-mickey-stusak 40%
 • Standa. 55%
 • Majk666 40%
 • Danny F. 50%
 • homedo 80%
 • pou 30%
 • MajkBoss69 20%
 • jarv 15%
všechna hodnocení (46)