Zrození ďábla

42%
Zrození ďábla
Plakát traileru

Jedna tajemná noc během líbánek stačí k tomu, aby bylo zaděláno na problém. V tomto případě na ďábla. Během postupujícího těhotenství pozoruje Zach u své ženy zvláštní chování, které z počátku přisuzuje nervovému vypětí. Postupem času je ale stále více zřejmé, že změny, které se v těle a mysli jeho ženy Samanthy dějí, mají mnohem ďábelštější původ.
martin-mickey-stusak
martin-mickey-stusak
36 202 bodů
8
Starý dobrý ´found footage´ a téma o zrodu Antikrista. Jako obvykle je použita již delší dobu zavedená šablona, takže nelze očekávat nic překvapivého. Po dějové stránce si mladý pár užívá líbánky, kdy navštíví i starou ženu čtoucí z ruky, která vyděsí proroctvím o čekající smrti. A od této chvíle se kolovrátek pomalu začíná roztáčet a to až do grandiózního finále. Zpočátku je použita vize domácího videa, ale později záběry střídají kamery všude možně ukryté, což vyznívá poněkud podivně. To byli opravdu tak paranoidní a nebo měli skutečně strach ze zlodějů? Tempo je na domácí video přirozené, děj jednoduchý a pro hororové veterány velmi dobře známý. A tak něco může přinést snad jen nové hororama neodkojené generaci. Doporučuji původní znění, neboť český dabing opět prasí co může.
Danny F.
Danny F.
11 166 bodů
4.5
Vůbec mě to nechytlo. Závěr ještě ušel.
Matli
Matli
8 300 bodů
2
Měl jsem co dělat, abych neusnul. Absolutně bez nápadu. Možná dvě krátké scény tam byly docela povedený, proto ta jedna hvězda. Ale jinak odpad. 15%

Dodatečné informace

Původní název:
Devil's Due (více)
  • USA Zrození ďábla
  • USA Devil's Due
  • USA Devil's Due - Teufelsbrut
  • USA El heredero del diablo
  • USA La stirpe del male
  • USA The Baby
  • USA Zrodenie diabla
Země původu:
USA
Přístupnost:
15+
Rozpočet:
7 mil. USD
Tržby:
36,43 mil. USD (celosvětově)
Čeština:
Zrození ďábla je dostupný s českými titulky a českým dabingem
Ocenění:
Žádná ocenění

Powered byJustWatch