Experti

43%
Experti
Plakát traileru
Hlavní hrdina filmu, student Oskar je počítačovým nadšencem, který prakticky tráví většinu svého času buď u počítače nebo se svým kamarádem Filipem. Oba kamarádi se připravují na maturitní zkoušku a během těchto příprav se ukrývají před dohledem rodičů na půdě starého činžovního domu, ve kterém bydlí Oskar. Předmaturitní stres se pokoušejí odbourávat šmírováním lidí v protějším domě, kde také bydlí Oskarův vysněný dívčí idol Lucie. Poté, co ho však Lucie arogantně odmítne, a svojí lásku opětuje spolužákovi Viktorovi, počítačovém podnikateli, rozhodne se Oskar změnit sám sebe, přísahá si, že jednou ona sama bude ta, která o něj projeví zájem.

Díky znalostem v počítačovém světě nemá Oskar o práci nouzi.Náhle se z Oskara stává šlechtěný, dobře vypadající businessman. Vše funguje naprosto dokonale, až do jedné osudné zakázky....

Oskar se tak dostává do šíleného kolotoče bizarních situací, ze kterých není úniku.Brenan88
Brenan88
47 089 bodů
0.5
Žumpa českého filmu v čele s rádoby umělcem Foretem,který dokázal,že herec z něj vážně nebude. Experti nemají vlastně žádný děj - žádný drive - jen tak 85 minut paběrkují a čekají na závěrečné titulky,které jsou vysvobozením jak pro režiséra,tak pro herce a stejně tak i pro diváky.
Psisko59
Psisko59
32 827 bodů
2.5
Nechápu, jak na něčem takovém mohl participovat Kryštof Hádek - pohled na další participanty už nepřekvapí (Foret, Ujfaluši, Pudová a jiní troškaři). Nudná zápletka, nudný děj, děsné herecké výkony.
  • dvacet procent za hudbu, pět procent za snahu (byť dosti marnou)
  • takřka vše - škoda času a peněz (pokud jste omylem zašli do kina)
xxmartinxx
xxmartinxx
22 280 bodů
2
Další česká podprůměrnost. Já nemůžu pochopit, že něco takového může vzniknout (nebo jsem to nechápal tenkrát). Ve filmu není jediný zajímavý nebo originální moment. Kam asi směřuje český film? Já to nechci vědět.

Dodatečné informace

Původní název:
Experti (více)
  • Česká republika Experti
Premiéra v ČR:
9. 2. 2006
Země původu:
Česká republika
Ocenění:
Žádná ocenění