Brak

49%
Brak
Plakát traileru
Trojice "věčně zhulených" mladíků - Honza, Petr a Karel uspořádají v bytě jednoho z nich párty, která skončí úmrtím najaté prostitutky Nikol v posteli Honzových rodičů. Bezradní kamarádi se pokusí mrtvého těla za každou cenu zbavit, čímž se roztáčí kolotoč neuvěřitelných situací. Po jejich stopách se vydává nájemný zabiják a také svérázný mafiánský poskok Iggy...Brenan88
Brenan88
47 099 bodů
4.5
Když jsem ještě chodil na školu,tak kolem toho snímku vznikl děsný hype,který z vás udělal debila pokud jste film neviděli. Snímek jsem za poslední léta viděl 2 krát ani jednou mne o svých kvalitách nepřesvědčil. Film nabízí slušnou dávku hlášek,které určitou dobu slušně frčely,ale dnes už po nich neštěkne ani pes,tak jako po celém snímku.
martin-mickey-stusak
martin-mickey-stusak
36 214 bodů
0
Vyhulený snímek, kde byli vyhulený snad i tvůrci. Námět není špatný, ale to zpracování je do nebe volající. Herecké výkony pod psa, k tomu nějaké to přehrávání, táhnoucí se děj a šílená nudnost nad nelogičnostmi všeho, co se tu objeví. Snímek, který kdyby nevznikl, nic by se nestalo. Vynaložené rozpočtové peníze mohli být využity k daleko lepšímu bijáku. Tohle se prostě nepovedlo. Tak křečovitý český film tu dlouho nebyl.
Pete69
Pete69
31 182 bodů
4
Jak trefný název filmu..

Dodatečné informace

Původní název:
Brak (více)
  • Česká republika Brak
Premiéra v ČR:
7. 10. 2002
Země původu:
Česká republika
Přístupnost:
15+
Ocenění:
Žádná ocenění