Spring Breakers (USA)
Kanada Kanada
Francie Francie
USA USA
94 minut

Žánry

:
Dobrodružný, Drama, Komedie, Krimi
Motto: Prázdniny za všechny prachy!

Obsah

:
Příběh potřeštěných, bláznivých, sexy středoškolaček, které se vydaly na jízdu plnou zážitků. Holky v bikinách a lyžařských kuklách, které to posilněné více »« méně

Režie

:
Harmony Korine

Scénář

:
Harmony Korine

Herci

:
James Franco Selena Gomez Ashley Benson Vanessa Hudgens Rachel Korine ...
Premiéra: 21. 3. 2013
Distributor: Blue Sky Film

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 80%
  0
  0
  7. 3. 2017
  Brenan88 (39330 bodů)

  Celou tu dobu při sledování tohoto dílka jsem si nebyl jistej jestli sleduju ten největší brak,nebo dílo které mi v hlavě udělá takovej bordel,že po skončení filmu budu ještě pár minut koukat s otevřenou pusu na vypnutou televizi. No a ono to všechno na mě jaksi zabralo. Ty nahý ženský,drogy,chlast a násilí byli podané v přiměřeném množství a tak,aby si navzájem sedli a nepřekáželi si a přitom to všechno bylo tak sexistické a provokativní,wau já furt prostě nemám slov a vážně nevím co si o tom myslet. P.S: už jen za to vidět Jamese Franca jako pasáka a dealera drog stálo za to. 80%

 • 60%
  0
  0
  5. 7. 2018
  lamps (12384 bodů)

  Výsledná podoba snímku je totální protipól k tomu, co jsem od něj původně očekával. Šel jsem do toho s vidinou čistokrevné puberťácké masturbace nad pozadím Seleny Gomez a jejích kamarádek, kterou by takový Stifler shrnul jednoduše slovy "dudy, kozy, cecky, vemena", ale nakonec jsem dostal naprosto vážnou kriminální zápletku se zpracováním tak provokativním, neotřelým a ironickým, že zkrátka nešlo odolat. Korine se mi vysmál přímo do obličeje, natočil si to po svém a podle vlastních pravidel a povedlo se mu to nadmíru dobře. Škoda jen, že v závěru už to s tím smíchem trochu přehnal a že některé "vtipy" opakoval tak často, až ztratily úplně na věrohodnosti. A hlavně je škoda, že Selena se v půlce filmu zbalila a už se neukázala :-) Docela zajímavé překvapení, ale na víc jak 60% to po prvním zhlédnutí bohužel nemá.

 • 55%
  0
  0
  9. 4. 2016
  rkotvald (3062 bodů)

  Odpudivé defilé krajně nesympatických postav - nevybavuji si z poslední doby film, jehož postavy by mi do jedné byly tak protivné. V tom filmu je zdánlivě všechno, aby mohl zafungovat jako guilty pleasure - cecky, zadky, pláže, slunce a spousta barev - ale za celou tou nablýskanou fasádou je jen velké prázdno. Ten film směřuje odnikud nikam, je plný hnusné hudby a neschopných herců (duo teenagerských idolů Vanessa Hudgens & Selena Gomez je pro mě přímo esencí hereckého amatérismu nejhrubšího zrna), a celkově na mě působí jako prapodivný experiment, který mě zcela minul. Chápu, že spoustě lidem se to může líbit, ale za sebe nemám problém napsat, že ten film je neobyčejně dementní a zbytečný. Po zhlédnutí Spring Breakers nově řadím sousloví "hypnotický soundtrack / vizuál" mezi nejotravnější fráze místní komunity - jenom k dnešnímu dni se u tohoto filmu v komentářích výraz hypnotický / hypnotizující objevuje 23 krát (!).

 • 70%
  0
  0
  14. 4. 2013
  harry456 (2433 bodů)

  V tomto filmu nechybí nic.
  Drogy, alkohol a polonahé holky.
  Je toho spoustu, toto by se mohlo stát každému.
  Nejlepší herecký výkon vydal bezpochyby James Franco v roli dealera, který svede holky do podsvětí.
  Tento herec dokáže zahrát fantasticky každou roli.
  Režisér Harmony Korine konečně natočil slušný film; jeho dřívější filmy byly v mizerné kvalitě a s mizerných námětem.
  Alespoň teď si může říci: ,,Konečně slušný film.''
  I když to není film, z kterého by jsem byl na větvi, je to výrazný pokrok.

 • 0%
  0
  0
  27. 11. 2014
  Larrysbride (2067 bodů)

  Nemá cenu si hrát na to, že jde snad o nějakou alegorii na samotu, zoufalství či snad stav současné společnosti. Tohle je prostě neskutečná blbost a s největší pravděpodobností výplod pokroucené fantasie scénáristy s úchylkou na zadečky středoškolských spratků.

 • 65%
  0
  0
  5. 5. 2013
  karlik4801 (1935 bodů)

  Pro lidi, kteří hltají filmy typu Project X, je Spring Breakers hotový ráj. Dále pro fetky. Pro mě to byla podívaná na něco nového. Ale mě ty přeházené scény a opakování dialogů třikrát do minuty vadilo. Nenudil jsem se, spíš mi pár věcí lezlo mírně na nervy. Selena Gomez není nejhorší herečka, jak jsem si vždycky myslel a sympaťák James Franco, u jeh role jsem se bavil. Viděno v kině.

 • 35%
  0
  0
  13. 10. 2013
  spacino (452 bodů)

  Při koukání na tento film jsem si připadal, jako bych byl opilej a přitom jsem neměl ani doušek alkoholu.
  Moc dobře sestříhaný to neni, přeskakujou z jedné scény do druhé. Dialogy se velmi často během půlminuty opakuýjí. Herečky takovýhle film nezachrání, ikdyž jim to v plavkách sluší.

  Kdyby to mělo místo 94 minut 60 minut, bylo by to určitě lepší.

 • 0
  0
  21. 3. 2014
  Host
  Host

  prosím kde se dá stáhnout??..:)

58 71 ?
jak hlasovat?
 • homedo 60%
 • Brenan88 80%
 • JanTung 65%
 • lamps 60%
 • rkotvald 55%
 • Alanna 15%
 • ballrog 55%
 • Elizabett 50%
 • olga-pu 60%
 • McFous 40%
všechna hodnocení (53)
Sdílet tuto stránku:

Partneři: