London

58%
London

Nejde o město. Ale o ženu. A pěkně divokou. Poté co skončil vášnivý, ale často velmi bouřlivý vztah s London (Jessica Biel Stealth: Přísně tajná mise), stává se ze Syda (Chris Evans - Fantastická čtyřka) troska, která svůj žal topí v alkoholu a drogách. A když se navíc dozvídá, že se London bude stěhovat z města a přátelé pro ní proto chystají rozlučkovou párty, rozčílí ho to tolik, že se společně se svým dealerem (Jason Statham - Kurýr 2) na večírek vetře. LONDON je dráždivý film o touze neztratit bývalou lásku bez ohledu na cenu, kterou to bude stát s velkou účastí hvězd.
martin-mickey-stusak
martin-mickey-stusak
36 240 bodů
9
Příběh o partnerských vztazích, problémech a jejich řešeních. Není to však něco, co by leckdo očekával. Svým vyzněním je to snímek odlišný od tradičních či podobných tohoto tématu. Každý má svůj, takříc, bouřlivý život a to se všemi svými sounáležitostmi. Každý má svůj vnitřní problém a každý s tím zachází jako umí. V oblasti partnerských vztahů však vzniká otázka, kolik čeho kdo o svém partnerovi skutečně ví a jak s tím umí či dokáže pracovat. Snímek tak představuje spoustu osobních konfliktů vyznívající až hysterickým dojmem, které je potřeba velmi dobře poslouchat, poněvadž taková síla dialogů a jejich myšlenek tady snad ještě nebyla. Není to film ani tak o ději, jako právě o názorových střetů jednoho s druhým. A názorů, vzájemného osočování a vnímání osobních problémů je tu skutečně přehršel. A tak se může dokonce i stát, že se v někom někdo z diváků i najde. Není to art, není to drama, není to komedie, není to prostě nic. Je to film k zamyšlení o daných skutcích v seberealizaci svého dobra i špatnosti, kde se může najít i nějaká ta forma filozofie života.
kunafix
kunafix
20 042 bodů
6
Když jsem viděl ty paruky, myslel jsem si, že to bude nějaké retro z 80.-90. let. Bohužel to ale byly tak špatné paruky. Statham a Evans a nebude to akční, ale konverzačka? To jsem nečekal. A docela se to povedlo. Není to trapnej ukecanej film s romantickou linkou pro ženské, ale čistě pro problémy z pohledu chlapů. Udržovat v zájmu nás má hlavně to, že se tam hned od začátku sjíždí koks a pořád jsem očekával nějakou akci. Ta tam sice byla (menší bitka), ale jinak ne. Vadilo to? Ne. Pravda, vlasatej Statham - to je docela neobvyklej pohled. Ale jeho dialogy o nejtvrdším sadomasu a (im)potenci, to bylo asi to nejzábavnější, nejsmutenější a zároveň nejujetější z celého filmu (a nikdy bych netipoval, že by takovou roli někdy mohl hrát - a mohl). Chrise Evanse jsem už někde myslím viděl jako týpka, co se sjíždí drogama, ale docela mi to k němu sedí. Jen ta paruka ne. Jinak celé mi to přijde jak přepis nějaké divadelní hry. A bacha na ten zavádějící název - není to jméno města, ale holky. Jo a ještě musm zmínit kvalitní soundtrack, který mají na svědomí hlavně The Crystal Method.
jay.lee
jay.lee
7 487 bodů
6
Lidi neberte drogy a nerozcházejte se s Jessicou Biel.

Dodatečné informace

Původní název:
London (více)
  • USA London
  • USA London - Liebe des Lebens
  • USA London - Liebe des Lebens?
  • USA London: Oscura obsesión
  • USA London. Oscura obsesión
  • USA Se acabó el amor
  • USA Лондон
Premiéra v ČR:
14. 7. 2000
Země původu:
USA
Knižní předloha:
Ocenění:
Žádná ocenění

Půjčení nebo nákup

Powered byJustWatch