"Jake and the Fatman" (USA)
« další názvy »
USA USA
42 minut

Žánry

:
Drama, Krimi

Obsah

:
Okresní návladní J. L. McCabe a jeho vyšetřovatel Jake Styles přijdou na stopu každého zločinu v americkém krimi seriálu

Režie

:
Harry Harris Reza Badiyi Alexander Singer Richard Lang Peter Ellis Jackie Cooper Georg Fenady Christian I. Nyby II E.W. Swackhamer Russ Mayberry Bernard L. Kowalski Christopher Hibler Paul Krasny Ron Satlof Michael Lange Chuck Bowman

Scénář

:
Ed Waters Franklin Thompson Michael Part Kimmer Ringwald George Eckstein David Moessinger Jeri Taylor J. Michael Straczynski Robert Schlitt Dean Hargrove Bernard L. Kowalski Philip Saltzman Gerry Conway

Herci

:
Melody Anderson Jason Beghe Robert Forster Robert Reed William Conrad ...

Podívej se na Jake a Tlusťoch online!

Jste na stránce seriálu Jake a Tlusťoch. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou seriály hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily seriálů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o seriálu Jake a Tlusťoch myslíte! K 1. prosinci 2021 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 27815 uživatelů. Děkujeme!

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 35%
  0
  2
  2. 8. 2017
  Brenan88 (44291 bodů)

  Tak právě tento počin počítám mezi nejznámější kriminální seriály,které kdy brázdily české televizní programy. Seriál ze začátku nabízel originální zápletky,ale postupem času kvalita opadla. Seriálu tak zbyly jen dvě velmi charakteristické postavy,které si dokázali poradit i s úpadkem tvořivosti scénáristů.

 • 65%
  0
  0
  12. 12. 2018
  Pete69 (17078 bodů)

  Jeden díl jako druhý, vše se linulu ve stejném duchu, přesto měl tento seriál ( a i v dnešní době má ) něco do sebe. Tlustý Jakeův "krotitel" dodával filmu trošku cholerického klidu, což je sice oxymóron, ale je to tak. Příběhy spíše průměrné, seriál mě ale celkem bavil.

 • 75%
  2
  0
  16. 3. 2018
  Had (12336 bodů)

  Titulními hrdiny této zprvu losangeleské, později havajské kriminální série je ústřední dvojice protagonistů: někdejší westernový padouch William Conrad jako JL (Jason Lochinvar) "Fatman" McCabe a Joe Penny jako vyšetřovatel Jake Styles.
  Seriál vznikl vlastně náhodou, v návaznosti na jednu epizodu seriálu Matlock: W. Conrad hrál jako stárnoucí prokurátor v dvoudílné epizodě Matlocka během své první sezóny na NBC a výkonní producenti Fred Silverman a Dean Hargrove se rozhodli použít jeho herecký typ jako model jedné z hlavních postav v novém seriálu; McCabe jako bývalý důstojník se vrací na Havaj, kde se narodil, jako okresní prokurátor. Na každém kroku ho provází jeho alter ego - pomalý a klidný anglický buldog Max, skutečný vládce gauče v jeho kanceláři. Pravidelným dodavatelem "práce" pro McCabea je detektiv Jake Styles, playboy a manekýn, ale skutečný profesionál s výborným pátracím instinktem. Pravou rukou v kanceláři McCabea je jeho mladý asistent Derek Mitchell s neuvěřitelnou schopností komplikovat život sobě i oběma vyšetřovatelům.
  Série byla v premiéře uvedena na CBS po dobu pěti sezón od 26. září 1987 do 6. května 1992. V devatenácté epizodě čtvrté sezóny seriálu Jake a Fatman - It Never Entered My Mind - se objevil Dick Van Dyke jako Dr. Mark Sloan, lékař, který řeší zločiny. Úspěch této epizody vedl nejdříve k sérii tří televizních filmů a následně k natočení seriálu Diagnóza: Vražda, který debutoval na CBS 29. října 1993.

62 ? ?
jak hlasovat?
 • Pyrkh86 70%
 • Radek_Belina 85%
 • Pete69 65%
 • Had 75%
 • KallEll 70%
 • PRINC180 60%
 • jeromes 95%
 • Brenan88 35%
 • Fanda.Kocfelda 90%
 • RoCo 60%
všechna hodnocení (30)

V TV

V žebříčcích uživatelů

33. místo z 39 v žebříčku uživatele Had