Mickeyho klubík

53%
Mickeyho klubík
Do Klubu vás víta myšák Mickey a jeho kamarádi – Minnie, Donald, Daisy, Goofy a Pluto! Pomozte svým přátelům s jejich trablemi v různých příbězích, při kterých se naučíte spoustu věcí. Použijte fantazii a vyberte si vždy, jak se objeví Ouško, správnou pomůcku z Myškavěcí. Můžete se např. s Minnie naučit vařit její polévku, osvobodit Donalda z jeho proměny v žabáka nebo si posvítit na šibalského Petea. Pokaždé si však užijete spoustu legrace a z kouzelného Klubíku se vám nebude chtít odejít!
Brenan88
Brenan88
47 089 bodů
2.5
Mickeyho klubík je další blbůstka z produkce Disney. Animace je na rozdíl od konkurence celkem slušná a každý díl malého diváka něco naučí. V seriálu se setkáváme se všemi známými z Mickeyho prostředí a z vlastní zkušenosti vím,že je děti milují. (synovec je do nich blázen). Ta úvodní znělka mi už navždy bude znít v uších.
Fingon
16 886 bodů
6
Mickeyho klubík (jak zní český název), to je něco tak neuvěřitelně infantilního... Pochopitelně, protože je to určeno výhradně dětem. Takže máte-li malé dítě, tak je to za pět hvězdiček. Osobně mám ale s 3D Mickeym vyřvávajícím Hej, ouško docela problém. Zlatí Teletubbies...
Danny F.
Danny F.
11 166 bodů
5.5
Až na tu animaci... Pro dětičky milé pokoukání.

Dodatečné informace

Původní název:
Mickey Mouse Clubhouse (více)
  • USA Mickeyho klubík
  • USA Mickey Mouse Clubhouse
Distributor:
Disney+
Země původu:
USA
Čeština:
Mickeyho klubík je dostupný s českými titulky a českým dabingem
Ocenění:
Žádná ocenění

Powered byJustWatch