The Losers (USA, originální název)
USA USA
97 minut

Žánry

:
Akční, Dobrodružný, Drama, Romantická komedie
Motto: Všichni ostatní by už nepřežili.

Obsah

:
Parchanti, explozivně akční příběh zrady a pomsty, se točí kolem členů elitního oddílu Speciálních jednotek, kteří byli vysláni do bolivijské džungle, více »« méně

Režie

:
Sylvain White

Scénář

:
Peter Berg James Vanderbilt

Herci

:
Jeffrey Dean Morgan Garrett Warren Chris Evans Idris Elba Columbus Short ...
DVD: 17. 11. 2010
Přístupnost: Mládeži přístupno
Jste na stránce filmu Parchanti. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou filmy hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily filmů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o filmu Parchanti myslíte! K 18. dubnu 2021 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 27609 uživatelů. Děkujeme!

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 80%
  0
  0
  9. 2. 2020
  martin-mickey-stusak (22918 bodů)

  Akční thriller na základě komiksové série vycházející i v Česku. Na komiksovém poli se jedná o ohromný fenomén a je škoda, že se to nepodařilo navodit i ve filmu. Námět snímku je podobný jinému projektu a tím je filmový remake televizního seriálu 'A-team' (2010), takže v době uvedení si v kinech nemálo konkurovali. A tak tu máme další příběh zrazené jednotky speciálních sil, kteří s vervou sobě vlastní plní svůj úkol ve snaze se očistit od všech nepravostí. Jediné uspokojivé aktivum je fakt, že se snímek vůbec nebere vážně a pevně se drží komiksové akční popcornové zábavnosti po všech stránkách věci. Herci jsou sympatičtí a ve svých rolích příjemně vtipní. A o to tu jde především. O vtip, akčně zábavnou soudržnost a ukázalý dobrodružný filmový zážitek. I po vizuální stránce je snímek přívětivě šlechetný v nastavených komiksových mantinelech. Jen ten námět bohužel celý aspekt snímku sráží na kolena, což je ohromná škoda. Neustálé recyklování po desetiletí známého příběhu je prostě více ke škodě než k užitku. Takže co zbývá. Film se dá užít v plné parádě, což pro komiksové fanoušky platí dvojnásob, jen se nesmí u toho myslet, že něco takového tady už mnohokrát bylo.

 • 60%
  0
  0
  15. 1. 2017
  Sheldon (15960 bodů)

  Tuctové béčko, které se mírně vymyká skvělým obsazením a několika překvapivě dobře natočenými a zrežírovanými scénami. Jak jsem se dozvěděl od člověka, co na tomto filmu pracoval, bylo hlavnímu producentovi naprosto šumák, co z toho vyleze, hlavně že měl dostatek prostředků na kokain a lehké ženštiny. Vcelku dost kontraproduktivní pak tohle vůbec hodnotit:-)

 • 65%
  0
  0
  18. 11. 2012
  kedl (6367 bodů)

  Odlehčená týmová tuctovka A-teamu se sexy Zoey....nebylo to špatným hlavně začátek byl dobře rozjetej, ale ta zápletka s tím "pohlcovačem" se my v tom nelíbila a proto 65%.

 • 55%
  0
  0
  29. 12. 2012
  Standa. (6161 bodů)

  Poměrně nudný, ale dobře obsazený akční film s pár hláškami.

 • 65%
  0
  0
  30. 7. 2016
  dana-hrozkova (317 bodů)

  Letní, resp. večerní oddechovka s dobrou akcí, slušným humorem, pojatá komiksově, protože z komiksu vychází. Je to taková týmovka s dobře vybranými herci. Asi škoda, že v dnešní záplavě áčkových velkých produkcích lehce zapadne. Ale za mě super akční podívaná jednohubka

 • 45%
  0
  0
  10. 6. 2016
  tyna-berbrova (270 bodů)

  Myslela jsem, že to bude dobrý film, především kvůli obsazení. Bohužel hlavně druhá půlka filmu mě nebavila. Vůbec nechápu kde se stala chyba, ale bylo to dost špatný. Čím déle film trval, tak se zhoršoval a závěrečné scény s výbychy byly docela fraška. Herci se snažili, ale bohužel to film nezachránilo.

 • 70%
  0
  0
  3. 10. 2010
  Robert Neville (175 bodů)

  Příjemné osvěžení nudného týdenního večera a výborná náhražka čehokoliv, co kdykoliv dávají na Nově. "Malý A-Team", který svého velkého "bratra" připomíná nejen stylem, ale i vtipem. Jen konec je bohužel tak akční, až kvůli tomu film spadne o pár stupínků níže, než by si zasloužil. I tak si v hlavě po skončení uchováte několik nezapomenutelných scén, kvůli kterým stojí za to se pohodlně uvelebit v křesle, otevřít colu a vyrobit dostatek popcornu...

 • 65%
  0
  0
  31. 12. 2014
  Silvaren (19 bodů)

  I když je film hodně nevyrovnaný a zvlášť postava záporáka je hodně klišoidní, užila jsem si ho. Pokud hledáte nenáročnou střílečku na odreagování, jsou Parchanti tím pravým.

61 60 ?
jak hlasovat?
 • lukas-teofil 65%
 • mims 20%
 • martin-mickey-stusak 80%
 • Martin Suk 100%
 • Katydevinsk 55%
 • Had 60%
 • lenka-fojtova 80%
 • PRINC180 55%
 • jarv 65%
 • Brenan88 60%
všechna hodnocení (63)