Rande v Římě

55%
Rande v Římě

Tuto romatickou komedii roku, plnou ohromně zábavných zápletek a odboček, prostě musíte doma mít. Když se v lásce neúspěšná kurátorka z New Yorku Beth (Kristen Bell) náhle ocitne v Římě, kde se její sestra vdává, nečekaně a překvapivě se zamiluje. Zklame se, a tak z trucu vysbírá mince z Fontány zamilovaných, a díky svému kouzlu roznítí vášně několika komicky nevhodných nápadníků. Jedním z postižených je i šarmantní novinář (Josh Duhamel). Beth ale nevěří, že by mohl být tím pravým. Nenechte si ujít skvělé výkony hereckých hvězd ve filmu, ke kterému se budete rádi a často vracet, ani exkluzivní Blu-Ray bonusy s alternativním úvodem a závěrem. (oficiální text distributora)
Brenan88
Brenan88
47 099 bodů
6
Skvělá romantická komedie,která se odehrává v mém nejoblíbenějším městě - Římě. Řím se skvěle hodí jako kulisa pro místo kde by měla vzplanout láska mezi hlavní hrdinkou a jedním z nápadníků. Občas je to příliš střelené a přehnané,ale ve výsledku je to vážně zábavné.
martin-mickey-stusak
martin-mickey-stusak
36 240 bodů
5
Výzva k nezadaný dívkám. Chcete-li se zamilovat, jeďte do Říma. Proč? Mají tam kašnu, ze které když za bouřky vytáhnete vhozenou minci, muž ji tam předtím vhodíc vás okamžitě začne obletovat a toužit po vaší náklonnosti. Ale pozor, věk není omezen, ani povaha či charakter, takže to může mít i nedozírné následky. Hm… A co když náhodně vybranou minci předtím do kašny vhodila další nesmělá dívka či žena? Tak o tom už příběh nehovoří. Takže co. Stojí to za pokus? Realitní agentka toho, času na svatbě své sestry právě v Římě, se opije, vleze do oné kašny a posbírá mincí rovnou pět. A začnou se dít věci. Pět obdivovatelů a jeden horší než druhý. Nebo ne? Mezi nimi je také nějaký Nick, který určité sympatie má, ale… Námět dává všanc bláznivé komedie, ale chyba lávky. V tomto případě se jedná o romantický film, který sice klasickou dějovou šablonu postrádá, ale zase to má pohádkový nádech. Úsměvných situací a trapností je tu více než dost, ale v patřičných mezích. Sled událostí se však zdá být přece jen krapet podivný. Když už to vypadá, že se z něčeho něco vyklube, vždy je okamžitě dána zpátečka. Takové zaříznuté nadšení danou celistvost dosti sráží na kolena. Kristen Bell se ve své roli snaží být živelná a skutečně nic proti ničemu, ale scénář ji v tom spíše podráží nohy. Celý její koncept je založen na trapasech, což po delší době začíná být spíše otravné. A ne zrovna málo. Ale očekávaného emočního konce se dočkat lze. Není to sice zase až tak hrozné, aby to nebylo shlédnutelné vůbec a dá říct, že se spokojené divačky najdou, ale širšího publika prostě spíš dojde k hlubšímu zklamání.
ZkuKol
12 290 bodů
6
Kristen je mi celkem sympatická a Josh taky dokáže člověku udělat radost. Oba jsou mladí, příjemně neokoukaní a umí hrát. Řím je fajn, komici ve vedlejších rolích relativně zábavní a soundtrack se veze na přežitelném středním proudu. Jenže scénáři dojdou nápady i dech po 40 minutách a Mark moc vyprávět neumí (předchozí tvorba varuje). Ústřední dvojce má chemii i vtip a snaží se získanou šanci prodat na 100%, jenže Josh má napsané ty nejpitomnější narážecí gagy a hodně weird "bestfrienda" a Kirsten musí příliš často utíkat, místo aby hrála (rozuměj bavila diváka). Více Říma, méně Marka a lepší scénář, mohli jsme mít konečně svěží letní rom-kom, takhle je to 90 minut sKirsten a Joshem - to je málo. Potkali se v Římě, zamilovali v NY a ještě tam byla jakási kletba, ale hlavní je ta láska, že jo ;-)... 50%

Dodatečné informace

Původní název:
When in Rome (více)
  • USA Rande v Římě
  • USA When in Rome
  • USA C'était à Rome
  • USA En la boda de mi hermana
  • USA La fontana dell'amore
  • USA Rande v Ríme
  • USA When in Rome - Fünf Männer sind vier zu viel
Premiéra v ČR:
29. 1. 2010
Země původu:
USA
Rozpočet:
55 mil. USD
Tržby:
43,04 mil. USD (celosvětově)
Čeština:
Rande v Římě je dostupný s českými titulky a českým dabingem
Ocenění:
Žádná ocenění

Powered byJustWatch