Blázniví Tři Tygři míří do kin, vyjma svérázného humoru slibují sexy jeptišky a kung-fu akci

Blázniví Tři Tygři míří do kin, vyjma svérázného humoru slibují sexy jeptišky a kung-fu akci
Tři Tygři ve filmu: JACKPOT | BontonFilm
Oficiální popis děje je následující: Tři Tygři zaseknou drápy humoru i do filmových pláten! Ve zběsilé akční komedii se na dobrodružnou cestu za nečekanou výhrou vydá předposlední český akční hrdina a strážce Teritoria Milan (Albert Čuba), citlivá duše, prokletý básník a řidič tramvaje David Votrubek (Štěpán Kozub), orgán městské policie Robert (Robin Ferro, a snaživý leč průměrný herec oblastního divadla Herbert (Vladimír Polák).
Stanou se z nich přátelé, nebo rivalové? Najde David po cestě ztraceného otce, Robert lásku a sebevědomí, Milan Indulonu a slávu, a Herbert vytoužené angažmá? Rozbije Milan chvatem z Krav Mňagy JACKPOT a zvolá nakonec David Votrubek své „vyhjáááál!“, nebo to nebude tak jednoduché? Road trip z Ostravy do Prahy plný šílených událostí, nečekaných odboček (Brno?) a akčních scén jim totiž stíží nejen Davidův osobitý pohled na svět, ale také mafiánský boss toužící po miliónové výhře.
Tři Tygři ve filmu: JACKPOT
Přiznám se, že jsem osobně nikdy nepodlehl kouzlu Tří Tygrů. Snad i proto na mě trailer působí dost zmatečně a nejistě. Prezentované vtípky se jeví izolované od kontextu a celkově jde –⁠ pocitově –⁠ ⁠o až příliš divoký mix motivů na to, abych se coby nezúčastněný pozorovatel dokázal nějak zorientovat. Nezajímavě ale snímek určitě nepůsobí, o tom žádná. Už pro nečekaně vysokou míru akčních scén, jež jsou v české kinematografii stále vzácností.
Jak na tom výsledný film v rámci zábavnosti bude, to zjistíme 26. května letošního roku, kdy Tři Tygři ve filmu: JACKPOT dorazí do českých kin.
Tři Tygři ve filmu: JACKPOT
Tři Tygři ve filmu: JACKPOT