Král filmové zábavy, který dal světu Piráty z Karibiku, Lovce pokladů nebo Skálu, přichází s vlastním superhrdinským filmem

Král filmové zábavy, který dal světu Piráty z Karibiku, Lovce pokladů nebo Skálu, přichází s vlastním superhrdinským filmem 6 obrázků v galerii
Secret Headquarters | Foto: Paramount+
Jestli existuje mezi filmovými producenty někdo, jehož jméno si zapamatovalo hned několik generací, je jím jednoznačně Jerry Bruckheimer. Světu dal vyjma v nadpisu zmíněných hitů i klasiky jako Policajt z Beverly Hills, Con Air, Top Gun nebo rané filmy Michaela Baye (ty, na které se ještě dalo dívat). A nyní se rozhodl fušovat do suprhrdinského žánru.

V jeho novém filmu Secret Headquarters (neboli Tajné velitelství), který je studiem označován za akcí nabitý letní rodinný snímek, se před kamerou sešli Owen Wilson (Loki, Půlnoc v Paříži), Walker Scobell (Projekt Adam, Percy Jackson), Keith L. Williams (Hodní hoši), Momona Tamada (Kristy a její klub), Abby James Witherspoon (Divoká dvojka) a Michael Peña (Ant-Man).

Z traileru je patrné, že film cítí hlavně na mladé diváky, milovníky zběsilé superhrdinské akce by ale zklamat neměl. Oficiální synopse je následující: Charlie (Scobell) a jeho přátelé objeví při poflakování po škole sídlo nejmocnějšího superhrdiny na světě, které je ukryto pod jeho domem. Když na ně zaútočí padouši, musí se spojit, aby základnu ubránili a zachránili svět.

Snímek je kombinací známých motivů. Zápletka o člověku, který je vyvolen mimozemskou civilizací, aby bránil svět, připomíná Green Lanterna. Oblek hlavního hrdiny jako by sestavil ve své dílně sám Tony Stark. A Michael Peña si pozici komediálního sidekicka vyzkoušel už v marvelovském Ant-Manovi.

Secret Headquarters vyjde v pátek 12. srpna exkluzivně na streamovací službě Paramount+ v USA a Kanadě. Českou premiéru zatím film nemá.

Secret Headquarters | Foto: Paramount+
Ankety
Máte rádi žánr true crime?
Ano, mám.
Mám, ale není můj nejoblíbenější.
Ne, nemám.
Vyhýbám se mu, děsí mě.
Je to pro mě subžánr s velmi různorodou kvalitou.
Co je to true crime?
Nejnovější články:
Načíst další články