Red Notice přepsal rekordy Neflixu a útočí na titul nejsledovanějšího snímku

Red Notice přepsal rekordy Neflixu a útočí na titul nejsledovanějšího snímku 3 obrázky v galerii
Red Notice | Foto: Netflix
Ačkoli se akční trhák Red Notice nesetkal s příliš vysokým hodnocením, trio Dwayne Johnson, Ryan Reynolds a Gal Gadot táhne i tak. Díky nim si totiž Netflix může mnout ruce radostí, neboť se Red Notice vyšplhal na druhé místo v historii jejich sledovanosti.

První místo s 282 miliony sledujících domácností zatím stále drží Sandra Bullock se snímkem V pasti z roku 2018. Red Notice má v tuto chvíli na kontě 278 milionů domácností a bude špičku sledovanosti s největší pravděpodobností atakovat. Zda se mu to podaří a držitele prvního místa nakonec sesadí, se ještě uvidí.

Víme ale, že V pasti si díky svému úspěchu vynutilo pokračování. I tentokrát bude vycházet z knižní předlohy Joshe Malermana a posune se o dvanáct let později oproti ději prvního dílu. Kdy by mohl snímek na Netflix zamířit, ale zatím Netflix neprozradil. Podobné to bylo i s úspěchem Vyproštění, také ono se dočká dvojky opět s Chrisem Hemsworthem v hlavní roli (natáčení již probíhá v ulicích Prahy). Pokud bude úspěch Red Notice pokračovat, ani tady nás dvojka nejspíš nemine.

Red Notice | Foto: Netflix

Prostor by pro to určitě byl a herci budou možná svolní pokračovat. Co by si pro trio hrdinů ale připravili scenáristé, je otázkou. Stejně jako to, zda by publikum o pokračování stálo. Red Notice je totiž poměrně slušná jednohubka, ale není to nic, co by stálo za zopakování. Recenze na snímek zde.

Podívej se na Red Notice online hned teď!

Ankety
Na který z prosincových blockbusterů se těšíte nejvíce?
West Side Story
Spider-Man: Bez domova
Matrix Resurrections
Jiný/žádný
Nejnovější články:
Načíst další články