První trailer atmosférické novinky Guillerma del Tora představí Bradleyho Coopera jako ambiciózního manipulátora

První trailer atmosférické novinky Guillerma del Tora představí Bradleyho Coopera jako ambiciózního manipulátora 6 obrázků v galerii
Ulička přízraků (2021) | Foto: Kerry Hayes / 20th Century Studios
Uznávaný mexický režisér natáčí mrazivé retro se špičkovým obsazením.

Novinka oscarového režiséra Guillerma del Tora (Faunův labyrint, Tvář vody) Ulička přízraků je adaptací stejnojmenné literární předlohy od Williama Lindseyho Greshama, jež už byla jednou zfilmována v roce 1947.

Film bude vyprávět o ambiciózním členovi cirkusového spolku (Bradley Cooper), jehož talent spočívá ve schopnosti manipulovat lidmi dobře zvolenými slovy. Ten se spojí s psychiatričkou (Cate Blanchett), která je však ještě nebezpečnější než on.

Trailer

Jak je u del Tora zvykem, film bude určitě opět vizuálně vypiplaný a s pohlcující ponurou atmosférou. O kvalitní příběh snad díky předloze také nebude nouze, obrovským tahákem ale bude nepochybně naprosto lahůdkové herecké obsazení. Kromě Coopera a Blanchett se ve filmu totiž objeví ještě Willem Dafoe, Toni Collette, Rooney Mara, Ron Perlman, David Straithairn, Holt McCallany, Richard Jenkins, Mary Steenburgen, Paul Anderson, Tim Blake Nelson, Clifton Collins jr. a další.

Do českých kin se snímek podívá 27. ledna 2022.

Ankety
Který z uvedených muzikálů máte nejraději?
Zpívání v dešti
Hello, Dolly!
My Fair Lady
West Side Story
Kabaret
All That Jazz
Rocky Horror Picture Show
Bídníci
Moulin Rouge!
Fantom opery
jiný
Nemám rád/a muzikály.
Nejnovější články:
Načíst další články