14.6.2021, 16:27

Zaklínač: První záběry z nové řady cílí na Ciri

Zaklínač: První záběry z nové řady cílí na Ciri 5 obrázků v galerii
Zaklínač | Foto: Netflix
Zaklínač o sobě opět nechává vědět. Všichni fanoušci tohoto fantasy seriálu v produkci společnosti Netflix netrpělivě vyhlížejí premiéru druhé řady, jejíž přesný termín si společnost zatím nechává pro sebe.

To ale neznamená, že nemá fanouškům co nabídnout. Netflix na instagramovém účtu věnovaném Zaklínači prozradil několik zajímavých novinek. Tou nejzajímavější je bezesporu klip s prvními záběry z druhé série, v němž hraje hlavní roli Ciri (Freya Allan). A ačkoli je vše sestříhané tak, aby nebylo prozrazeno nic z děje, lze hádat, že jsme svědky několika záběrů z Cirina výcviku na Zaklínačku v Kaer Morhenu. Vedle výcviku bude muset Ciri čelit i tajemným schopnostem, které zdědila po svých předcích a které se během výcviku probouzejí...

Vedle vydaného klipu ale Netflix prozradil, že 9. července letošního roku hodlá uspořádat WitcherCon ve spolupráci se společností CD Projekt Red. Bližší informace k této události zatím nejsou k dispozici. Jisté je jen to, že akce bude ke zhlédnutí na Netflixu i YouTube a Twitch kanálech společnosti CD Projekt Red. Na fanoušky čeká mnoho překvapení, exkluzivních materiálů a možná i prvních záběrů ze seriálu.

Ankety
Na jaké pokračování zavedené série se nejvíc těšíte?
John Wick: kapitola 4
Shazam 2: Hněv bohů
Creed III
Strážci Galaxie: Volume 3
Rychle a zběsile 10
Spider-Man: Napříč paralelními světy
Transformers: Probuzení monster
Indiana Jones a disk osudu
Mission: Impossible: Odplata – první část
The Marvels
The Equalizer 3
The Expendables 4
Duna: druhá část
Nejnovější články:
Načíst další články