Seriálový Lucifer se vrací a čeká ho mimořádně zatěžkávací zkouška

Seriálový Lucifer se vrací a čeká ho mimořádně zatěžkávací zkouška 4 obrázky v galerii
Lucifer | Foto: Netflix
Pro milovníky seriálu Lucifer máme dobrou zprávu. Netflix konečně prozradil, kdy uvede druhou část páté série. První se v premiéře představila již loni v srpnu a čítala osm dílů.

Druhá část zamíří na obrazovky 28. května a přinese stejný počet epizod. Celá pátá série tak bude mít 16 dílů.

První polovina páté řady skončila uprostřed boje Lucifera a Amenadiela s bratrem Michaelem, který přerušil jejich otec - samotný Bůh. Druhá polovina páté série donutí Lucifera, Amenadiela a Michaela strávit nějaký čas po boku jejich otce, což ale asi nebude s ohledem na to, jaký s ním má Lucifer vztah, úplně nejklidnější a nejpříjemnější období.

Lucifer | Foto: Netflix

"Vrací ho to na počátek a k jeho nejpřirozenějším pocitům," uvedl představitel Lucifera Tom Ellis v rozhovoru pro Entertainment Weekly. "Jsem šťastný a hrdý na to, co jsme natočili. První dva díly druhé části páté řady jsou bezpochyby moje nejoblíbenější."

Celý příběh Lucifera, detektiva Chloe Decker (Lauren German) a dalších postav seriálu se uzavře v šesté řadě, pro kterou si tvůrci zatím připravili deset dílů a jejich premiéra je v plánu na příští rok.

Recenze seriálu Lucifer: Jak to dopadne, když si ďábel vyrazí na dovolenou? Recenze seriálu Lucifer: Jak to dopadne, když si ďábel vyrazí na dovolenou?

Už je tomu sice pár let, co spatřila první „luciferovská“ série světlo světa, ale nové díly stále přibývají a dle všeho se seriál ještě jen tak...

Ankety
Myslíte, že Woody Allen sexuálně zneužil svou dceru?
Ano
Ne
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist