Armáda mrtvých: Nová zombie řezničina se představuje v prvním traileru

Armáda mrtvých: Nová zombie řezničina se představuje v prvním traileru 3 obrázky v galerii
Armáda mrtvých (2021) | Foto: Netflix
Režisérská verze Ligy spravedlnosti není jedinou novinkou, kterou nám letos režisér Zack Snyder naservíruje. Konečně jsme se také dočkali prvního traileru na jeho další zombie jízdu. Ta se bude tentokrát odehrávat v Las Vegas.

Co se zombie žánru týče, Zack Snyder rozhodně není žádným zelenáčem. V roce 2004 natočil povedený Úsvit mrtvých, remake klasiky od George Romera, ve kterém super rychlé zombie nahnaly kdejakému divákovi nevídanou hrůzu. Snyder se po mnoha letech k zombíkům vrací se svým nejnovějším filmem Armáda mrtvých (2021). A konečně jsme se dočkali i traileru, na který se můžete podívat níže:

Z traileru je patrné, že se děj bude odehrávat v postapokalyptickém Las Vegas, kde bude o zábavu rozhodně postaráno. Pokud vám náhodou trailer připomenul kombinaci filmů Světová válka Z (2013) a Sebevražedný oddíl (2016), věřte, že nejste jediní. Teď už jen zbývá doufat, že samotný film bude stát za to. Snyder je schopný režisér, takže bych se příliš neobával.

Armáda mrtvých bude dostupná na Netflixu od 21.května 2021. Ve filmu se dočkáme například Davea Bautisty, Elly Purnell a Garreta Dillahunta.

Ankety
Zaujal vás Shang-Chi?
Ano
Ne
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist