21.11.2020, 20:00

Trailer: Příběh zakázané lásky čarodějnice Diany a upíra Matthewa pokračuje. Je tu druhá řada seriálu Čas čarodějnic

Trailer: Příběh zakázané lásky čarodějnice Diany a upíra Matthewa pokračuje. Je tu druhá řada seriálu Čas čarodějnic 5 obrázků v galerii
Čas čarodějnic | Foto: Sky
Na druhou řadu oblíbeného seriálu Čas čarodějnic si ještě nějakou dobu budou muset diváci počkat. Dobrou zprávou ale jistě je, že to nebude trvat tak dlouho.

Na začátku roku 2020 sice společnost Sky oznámila, že druhá řada Času čarodějnic je již dotočena, ale další práce se zdržely s ohledem na pandemii COVIDU 19. Diváci tak museli čekat déle, než bylo původně v plánu, nyní je prý ale vše hotovo. A Sky oficiálně oznámila, že premiéra proběhne 8. ledna 2021.

Příběh druhé série bude pokračovat v příběhu zakázané lásky čarodějnice Diany a upíra Matthewa, kterou si pro své čtenáře v trilogii Čas čarodějnic vymyslela Deborah Harknessová. V druhé řadě se oba hlavní hrdinové přenesli v čase do doby královny Alžběty. Diana s Matthewem se stále snaží najít ztracené stránky z Knihy života a vyhnout se všem, kteří jim usilují o život. Řetězec událostí je zavede i do Prahy za vlády císaře Rudolfa II., kdy jeho palác byl plný alchymistů a mudrců z celého světa.

Trailer:

Jako Diana a Matthew se opět vrací Teresa Palmer a Matthew Goode, své role si ale zopakuji i Alex Kingston, Owen Teale, Aiysha Hart, Edward Bluemel, Lindsay Duncan a Tanya Moodie. Nováčky jsou Steven Cree jako Gallowglass, Sheila Hancock jako Goody Alsopová a James Purefoy jako Philippe De Clermont.

V září navíc začalo natáčení již třetí řady seriálu, která by měla mít premiéru na konci příštího roku nebo na začátku roku 2022.

Kreativní Evropa
Ankety
Máte rádi žánr true crime?
Ano, mám.
Mám, ale není můj nejoblíbenější.
Ne, nemám.
Vyhýbám se mu, děsí mě.
Je to pro mě subžánr s velmi různorodou kvalitou.
Co je to true crime?
Nejnovější články:
Načíst další články