Tomb Raider 2: Alicia Vikander nejspíš bude hledat skryté město Inků. Premiéra filmu je ve hvězdách

Tomb Raider 2: Alicia Vikander nejspíš bude hledat skryté město Inků. Premiéra filmu je ve hvězdách 5 obrázků v galerii
Tomb Raider (2018) | Foto: Warner Bros. Pictures
Před koronavirovou krizí to vypadalo, že bychom se dalšího filmu o legendární mladé archeoložce s bouchačkami dočkali už brzy. Kvůli pandemii to ale vypadá, že si na pokračování počkáme. Jak dlouho? To je otázka.

Jelikož jsou kina kvůli pandemii koronaviru zavřená, mnoho velkých studií se rozhodlo odložit své filmy na dobu určitou a neurčitou. Patří mezi ně i studio Metro Goldwyn Mayer, které již několikrát odložilo posledního Bonda s Craigem. Studio ale odložilo na neurčito i pokračování filmové adaptace známé videoherní série Tomb Raider, které jsme se původně měli dočkat už v březnu příštího roku. Do hlavní role se opět vrátí Alicia Vikander jako Lara Croft, do režisérského křesla zas usedne Ben Wheatley. Těžko proto předvídat, kdy přesně druhý díl nakonec uvidíme. Při troše štěstí by to nakonec mohlo klapnout ještě někdy příští rok, ale nebuďme přehnaně optimističtí. Stále je bohužel možné, že filmu dočkáme až někdy v roce 2022, samotné natáčení totiž ještě ani nezačalo.

Informací o ději druhé dílu příliš není. Už ale víme, že by měl brát inspiraci ze třetího dílu novodobé herní trilogie, Shadow of Tomb Raider od studia Eidos-Montréal. Ten se odehrává v Jižní Americe, kde se Lara snaží nalézt skryté město Inků, legendární Paititi. Přesto by ale mělo natáčení probíhat v Anglii, Jižní Africe, Finsku a Číně. Tak uvidíme, jak si s tím tvůrci pohrají. Až se toho tedy dočkáme.

Těšíte se?

Tomb Raider | Foto: Forum Film
Ankety
Co říkáte na blížící se konec seriálu Ordinace v růžové zahradě?
To to trvalo!
Štve mě to, Ordinace neměla nikdy skončit!
Ono to pořád ještě běží?!
Ani nevím, že takový seriál existuje
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist