Matrix 4: Co dosud víme?

Matrix 4: Co dosud víme? 7 obrázků v galerii
Matrix | Foto: Warner Bros.
Když se poprvé objevila zpráva, že světlo světa spatří Matrix číslo 4, vybuchla mediální bomba, protože na světě rázem nebylo zprávy, která by se šířila rychleji. A není divu, Matrix 2 a 3 sice už nebyly tak dobré, ale jednička byla tak fenomenální, že je zaslouženě považována za jeden z nejlepších filmů daného žánru a kinematografie vůbec.

Takže když Lana Wachowski přišla s tím, že hodlá natočit čtyřku, a navíc jí na to kývla i většina původního hereckého osazenstva, nebylo co řešit. Keanu Reeves opět jako Neo, to je něco, co si asi žádný filmový fanoušek nenechá ujít.

Matrix | Foto: Warner Bros.

Dobrou zprávou pro všechny jistě je, že se nevrací pouze Keanu, Carrie-Anne Moss nebo Jada Pinkett Smith, ale i Chad Stahelski a David Leitch, kteří budou mít na starosti akční sekvence filmu. Na nich prý již s režisérkou a spoluautorkou scénáře Lanou Wachowskou začínají pracovat.

Premiéra Matrixu 4 je stále uváděna na 21. května 2021 a kromě výše zmíněných hvězd se v dalších rolích představí Priyanka Chopra, Jessica Henwick, Neil Patrick Harris, Brian J. Smith, Ellen Hollman a Yahya Abdul-Mateen II. Proslýchá se ale i to, že by se do své role Merovingiana mohl vrátit Lambert Wilson.

Ankety
Máte rádi seriál Peaky Blinders?
Ano!
Ne
Ujde
Neznám ho
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist