Netflix hodlá zničit Eurovizi!

Netflix hodlá zničit Eurovizi! 6 obrázků v galerii
Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga | Foto: Netflix
Premiéra nové komedie od Netflixu se blíží a tak nastal nejvyšší čas na to, aby se k nám dostala malá ochutnávka. Netflix právě zveřejnil první teaser trailer k filmu jménem Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga.

V hlavních rolích se představí Will Ferrell a Rachel McAdams. A jak název napovídá půjde o snímek z neznámého prostředí. Příběh hlavních hrdinů nás nezavede nikam jinam než na pódium a do zákulisí slavné pěvecké soutěže Eurovision Song Contest. Její historie sahá do roku 1956, kdy se ve Švýcarsku konal její první ročník se sedmi soutěžícími. V současné chvíli se účastní 43 zemí a mezi bývalé výherce patří například Céline Dion nebo švédská ABBA.

Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga | Foto: Netflix

Pojďme ale zpět k filmu. Hlavními postavami příběhu jsou Lars Erickssong a Sigrit Ericksdottir, dva islandští muzikanti reprezentující svou zemi. V dalších rolích se vedle Ferrella a McAdams představí Pierce Brosnan, Dan Stevens a Demi Lovato.

Režisérem snímku je David Dobkin. Autory scénáře pak Ferrell a Andrew Steele. Premiéra Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga je stanovena na 26. června letošního roku.

Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga | Foto: Netflix
Ankety
Jaký film s Evou Green máte nejraději?
Snílci (2003)
Království nebeské (2005)
Casino Royale (2006)
Perfect Sense (2011)
Temné stíny (2012)
300: Vzestup říše (2014)
Sin City: Ženská, pro kterou bych vraždil (2014)
Jiný
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist