Baby Yoda je novým fenoménem

Baby Yoda je novým fenoménem 5 obrázků v galerii
The Mandalorian | Foto: Disney+/Lucasfilm
Baby Yoda je asi největším překvapením konce minulého roku. Netuším, zda tvůrci seriálu Mandalorian měli ponětí, co jeho vytvořením způsobí a jaké kolem této postavičky vypukne šílenství.

Dokonce vládl i na letoším Comic-Conu v Praze, byla tu trička s Baby Yodou a v rozhovoru ho několikrát zmínil i Stefan Kapicic, který ho nazval tím nejroztomilejším, co kdy viděl.

Jakmile se Baby Yoda objevil na obrazovkách, začali ho všichni milovat a bažit o produktech s ním. Baby Yoda se tak dočkal vlastní Funko Pop figurky. O celém šílenství kolem něj navíc svědčí fakt, že do oficiálního vydání této postavičky zbývají tři měsíce a "presale" je v tuto chvíli téměř vyprodaný. Společnost Funko uvedla, že postavička malého Yody se stala nejžádanějším produktem v předprodeji v celé historii společnosti.

Funko Pop - The Child (aka Baby Yoda) | Foto: Funko

Společnost každopádně neuvedla, v jakém nákladu byla zahájena výroba a zda čísla z předprodeje již nyní porazila dosud nejprodávanějšího "popíka" jménem Dancing Baby Groot. Pokud máte v plánu si Baby Yodu pořídit, možná byste neměli váhat...

Ankety
Zaujala vás titulní skladba k 25. filmové bondovce?
Ano
Ne
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist