Představitel Rona se na filmy o Harrym Potterovi nikdy znovu nepodíval

Představitel Rona se na filmy o Harrym Potterovi nikdy znovu nepodíval 6 obrázků v galerii
Rupert Grint | Foto: Warner Bros. Pictures
Rupert Grint je nejlépe znám díky své roli zrzavého sympaťáka Rona Weasleyho, nejlepšího kamaráda chlapce s jizvou na čele. I přes slávu, kterou mu role vynesla, se ale herec netají tím, že se na filmy populární série už znovu nedíval.

Grint se nedávno přiznal, že filmy, které mu kdysi přinesly slávu, od dob jejich premiér už znovu nezhlédl. Ovšem během posledních Vánoc dávali v televizi první díl, tedy Harryho Pottera a Kámen Mudrců (2001), díky čemuž se na něj jednatřicetiletý herec po mnoha dlouhých letech znovu podíval. A jaké to pro něj bylo opět se vidět v roli budoucího manžela Hermiony Grangerové?

"Bylo to vlastně… fajn. Nevím přesně proč, ale myslím, že jelikož se jednalo o první díl, byl pro mě dostatek času se od té role odtrhnout, díky čemuž jsem si to užil. Ale nemyslím si, že v nejbližší době budu dělat nějaký maraton všech filmů."

Rupert Grint je z oné ikonické trojice taktéž nejméně herecky aktivní. Zatímco Daniela Radcliffa a Emmu Watson lze častokrát vidět i v jiných rolích, Grint se už tolik herecky neangažuje.

"Nejde mi o žádnou soutěživost, protože mé ambice jsou na zcela jiné úrovni. Vždy jsem si cenil svého volného času, člověk musí taky trochu žít."

Herce ale můžete vidět v děsivém seriálu Servant (2019), který vypráví příběh o truchlícím páru, kterému zemřelo dítě, nicméně rozhodne se nahradit si ho dítětem umělým.

Harry Potter a Kámen mudrců | Foto: 2001 Warner Bros
Harry Potter a Kámen mudrců | Foto: 2001 Warner Bros
Ankety
Půjdete do kina na Dunu?
Určitě, nemůžu se dočkat!
Ne, sci-fi mě nezajímají
Do kina nechodím, na filmy koukám jen doma
Co je to Duna?
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist