Malou mořskou vílou je herečka tmavé pleti!

Malou mořskou vílou je herečka tmavé pleti! 4 obrázky v galerii
Během natáčení Aladina muselo studio Walt Disney čelit vlně kritiky, že záměrně zesvětluje své herce, což je v současné době nepřípustné. Politická korektnost vládne světu a něco podobného se nesmí stát, pokud nechcete čelit žalobám a dalším sankcím od lidské společnosti. Studio tedy vzalo všechno vážně a pro hranou verzi další animované klasiky Malá mořská víla se rozhodlo pro radikální krok.

Hlavní hrdinkou - vílou Ariel se stala zpěvačka a herečka Halle Bailey.

Halle Bailey | Foto: Freenjoy

"Po rozsáhlém hledání bylo jasné, že jedině Halle splnila vzácnou kombinaci oduševnělosti, srdce, mládí, nevinnosti a úžasného zpěvu, které jsou pro roli Ariel nezbytné," uvedl na adresu obsazení režisér snímku Rob Marshall.

K dispozici má režisér navíc už i další hvězdy. Do role mořské čarodějnice Ursuly byla obsazena Melissa McCarthy, Šupinku namluví Jacob Tremblay a racka Rudolfa Awkwafina.

Malá mořská víla (1989) | Foto: Walt Disney
Malá mořská víla (1989) | Foto: Walt Disney

Natáčení Malé mořské víly by mělo začít v průběhu příštího roku. Diváci se mohou kromě hraného zpracování této kreslené klasiky těšit i na nestárnoucí písně z díly Alana Menkena a Howarda Ashmana, které doplní několik nových písní od Lin-Manuela Mirandy, které napsal s Menkenem.

Ankety
Zaujala vás titulní skladba k 25. filmové bondovce?
Ano
Ne
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist