6.5.2019, 09:33

Jak se Marvel postaral o to, aby herci neprozradili příběh Endgame?

To, že bylo kolem spoilerů ohledně Endgame ve světě mnoho fanouškovských komunikačních nesrovnalostí, které někdy neskončily pouze odebráním ze seznamu přátel na Facebooku, ale také přeraženými nosy a následným pobytem v nemocnici, moc dobře víme. Ale jak na tom byli samotní herci?

Článek obsahuje spoilery!!!

Scénáře, které herci dostávali, byly neúplné, obsahovaly pouze pasáže, ve kterých měly text pouze jejich charaktery. To způsobilo, že nikdo z našich hrdinů vlastně doopravdy netušil, jak se celý film ve výsledku vyvine. Například Jeremy Renner alias Hawkey ve své scéně, kdy na něj útočí Thanosovy obludky, nevěděl, ve které fázi filmu se nachází, ani co po ní bude následovat.

Avengers: Endgame | Foto: Marvel Studios

Dokonce ani během konečného rozloučení s Tonym Starkem (Robert Downey Jr.), kterého se účastnila většina hrdinů, nikdo nevěděl, které scény se jejich charaktery vlastně účastní. Kolovaly spekulace o tom, že se jedná o Tonyho svatbu s Pepper.

Avengers: Endgame | Foto: Marvel Studios

Herečtí představitelé své scénáře získávali po týmech, ve kterých cestovali časem. To znamená, že každý z nich věděl o tom, co dělají jejich charaktery, ale neměl ani tušení, co natáčí kolegové o studio vedle. Měli také přísná pravidla, která jim zakazovala svým kolegům cokoliv prozrazovat. Dle všeho jsme tedy nebyli jediní, kdo byl během filmu překvapen příběhem.

Avengers: Endgame | Foto: Marvel Studios

Jak to bude dál? Nyní nevíme o žádném dalším pokračování Avengers. Vzhledem k tomu, jak se celá situace vyvinula, je ale jasné, že už pokračování nebude. Sociálními sítěmi ale začínají putovat zprávy ohledně tzv. Nových Avengers (The New Avengers), což by měl být tým přeživších pozemských hrdinů v čele s Falconem jakožto nástupcem Kapitána Ameriky. O čem by se ale příběh točil a zda můžou být tyto oficiálně nepotvrzené informace pravdivými, to ukáže čas.

Captain America: Občanská válka | Foto: Marvel Studios

Nikomu ani jistě neunikly trailery na nového Spider-Mana: Daleko od Domova, a také fakt, že proběhlo natáčení u nás v Praze a Liberci. Můžeme se tedy těšit na pokračování oblíbeného pavoučího hrdiny a po velké aféře ohledně vyhazovu Jamese Gunna ze studií Marvel a následného znovupřijetí víme o natáčení dalšího dílu Strážců Galaxie Vol. 3.

Guardians of the Galaxy Vol. 2 | Foto: Marvel Studios

Co nám bylo pro pokračování Strážců v Endgame prozrazeno? Dle všeho bude hlavním motivem hledání Gamory, která po závěrečné bitvě s Thanosem zmizela, což Star-Lorda nenechá chladným. Také víme, že jejich dobrodružství bude součástí i Thor, který se na konci Endgame připojuje k jejich cestám po galaxii. Doufám, že se brzy zase hodí do formy.

-
-

Související články:

TOP kina USA: Titanic narazil na další ledovec

Vzhledem k tomu, že se poslední dva týdny o ničem jiném nemluví, zřejmě vás nepřekvapí, že je poslední marvelovka stále jedničkou v kinech po celém světě.

Zaslouží si Robert Downey Jr. oscarovou nominaci za Avengers: Endgame?

Komiksové filmy ušly obrovský kus cesty a zatímco před deseti lety šlo o zábavu hlavně pro zasvěcené, pečlivě budovaný filmový vesmír MCU dokázal...

Avengers: Endgame mají na scéně s pohřbem nečekaného návštěvníka

Tak to má většina z nás za sebou a můžeme si za první velkou ságou ze stáje Marvel Studios udělat tlustou tečku. Série samozřejmě nekončí, ale přinese nové...

Avengers: Endgame přepsali další historický rekord českých kin!

Po úspěšném víkendovém startu, kdy nejnovější díl ságy studia Marvel "Avengers: Endgame" přepsal se svými 356.215 diváky historický žebříček návštěvnosti i...

Nejlepší čas na zlomeninu ruky? Když je v kině finále Avengers: Endgame!

Poslední díl Avengers zbořil svým uvedeným přes sto rekordů a číslo neustále stoupá. Komiksová mánie zavládla i v českých kinech, kdy na finále komiksové...

Avengers: Endgame: Kolik že rekordů tedy poslední marvelovka pokořila?

Čekalo se, že to bude velké. Přesto všichni (a to do jednoho) sílu posledních Avengers podcenili. Studiu se povedl klíčový tah - přesvědčilo diváky, že...

Ankety

Raději bych viděl/a...
  • Úplně novou adaptaci Běžícího muže
  • Pokračování filmu z roku 1987

Nejnovější články:

Sdílet tuto stránku:

Partneři: