Trailer: Pavel Liška, mrkve a plyšáci. Nový film pro celou rodinu

Trailer: Pavel Liška, mrkve a plyšáci. Nový film pro celou rodinu 7 obrázků v galerii
TvMiniUni: Zloděj otázek | Foto: Bontonfilm (detail plakátu)
Na začátku června se v kinech objeví nový film pro celou rodinu TvMiniUni: Zoděj otázek. Jde o neobvykle natočený snímek, který propojuje herce s plyšovými loutkami a zároveň pracuje s animovaným pozadím.

O čem to je: Film pro celou rodinu vychází ze seriálu, který se pět let vysílal na ČT:D pod názvem TvMiniUni. Plyšové postavičky na animovaném pozadí, které odpovídaly písničkami na zvídavé otázky dětí, byly natolik oblíbené, že se tvůrci rozhodli na přání diváků přesunout pořad na plátna kin. Do příběhu dodali herce Báru Polákovou a Jiřího Havelku jako rodiče malého Pavlíka alias Sebíka Pötheho, Pavla Lišku jako chůvu Konvičkovou a Miroslava Krobota jako Zahradníka.

Trailer:

„Chtěli jsme si vyzkoušet, jak takováto obrazová hraná tvorba a speciální vizualita obstojí jako film. Kolem televizního seriálu se sešla strašně příjemná skupina lidí, a tak jsme si řekli, že by bylo hezké to celé uzavřít nějakým větším zpracováním,“ vysvětlil vznik filmu scénárista a režisér Janek Jirků.

Snímek TvMiniUni: Zloděj otázek vznikl v „Ateliéru 36“ ve Zlíně a v tomto městě také bude mít světovou premiéru 24. května na Zlín Film Festivalu jako zahajovací dětský film. Distribuční premiéra proběhne 6. června 2019. Do kin snímek uvede společnost Bontonfilm.

TvMiniUni: Zloděj otázek - Miroslav Krobot | Foto: Bontonfilm
TvMiniUni: Zloděj otázek - Jan Jirků | Foto: Evolution Films
Ankety
Jaký díl Smrtonosné zbraně je váš nejoblíbenější?
Smrtonosná zbraň
Smrtonosná zbraň 2
Smrtonosná zbraň 3
Smrtonosná zbraň 4
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist