15.3.2019, 19:00

Trailer: Katastrofa v Černobylu se představuje v působivé mini-sérii

Trailer: Katastrofa v Černobylu se představuje v působivé mini-sérii
Chernobyl | Foto: HBO

Bylo nejspíš jen otázkou času, než někdo vezme nechvalně proslulou havárii jaderné elektrárny v Černobylu, která se odehrála v roce 1986, a udělá z ní seriál.

Hozenou rukavici nakonec zvedli v HBO a dnes tu máme první teaser trailer na mini-sérii s názvem Chernobyl, slibující hodně působivou podívanou:

Pokud se něco ošklivě nezvrtne, mohl by Chernobyl patřit mezi největší letošní taháky oblíbené kabelové televize. V ambiciózním projektu se mimo jiné můžeme těšit na Jareda Harrise, Stellana Skarsgårda či Emily Watson. Jako režisér je pod pětidílnou sérií podepsán Johan Renck (seriál Vikingové), scénář trochu nečekaně napsal Craig Mazin, který obvykle dělá komedie.

Katastrofa na HBO vypukne někdy v květnu, přesné datum zatím neznáme.

Chernobyl | Foto: HBO
Chernobyl | Foto: HBO
-
-

Související články:

Trailer: HBO vypouští "bombu" - dokument, který má být svědectvím o pedofilii Michaela Jacksona

Michael Jackson byl... zvláštní. Na tom se asi bez problémů shodneme všichni. Osobně jsem měl vždycky hodně divný pocit z toho, když jsem ho viděl někde...

Trailer: Benedict Cumberbatch si v televizním filmu HBO prosazuje brexit

Brexit už je skoro za námi (respektive snad, ty tanečky okolo se evidentně dají protahovat donekonečna) a do velké míry se o něj postaral Dominic Cummings.

Po úspěchu Castle Rock si v HBO objednali další seriál podle Stephena Kinga

Stephen King je v kurzu (upřímně váhám, jestli někdy nebyl) a protože jeho seriál Castle Rock slavil úspěch po celém světě, nezůstane přirozeně jen u něj.

Ankety

Je dobře, že jde epizoda s Michaelem Jacksonem do trezoru?
  • Určitě!
  • Vůbec.
  • Zatím váhám.

Nejnovější články:

Sdílet tuto stránku:

Partneři: